Otrdiena, 19. Oktobris, 2021. Drosma, Drosmis, Elīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iedzīvotāji pakalpojumus Bauskas novadā turpina saņemt ierastajā kārtībā


Iedzīvotāji pakalpojumus Bauskas novadā turpina saņemt ierastajā kārtībā2021.07.05 Komentāri (0) Iedzīvotāji pakalpojumus Bauskas novadā turpina saņemt ierastajā kārtībā

2021. gada 1.jūlijā jaunievēlētā Bauskas novada dome apstiprināja pašvaldības nolikumu. Tas ir dokuments, kas nosaka kādā veidā pašvaldība strādās turpmāk, tomēr, lai īstenotu šīs reformas, nepieciešams laiks. Noteikts, ka pārejas periods ir līdz 2021. gada beigām un šī nepilna pusgada laikā jāveic pārmaiņas esošajās iestādēs, saskaņā ar apstiprināto nolikumu.

Lai nodrošinātu pašvaldības darba nepārtrauktību un iedzīvotāji turpinātu saņemt pašvaldības sniegtos pakalpojumus ir izveidotas sekojošas iestādes:

  • Bauskas novada pašvaldības iestāde „Iecavas novada pašvaldības administrācija”; Reģistrācijas numurs 40900036005;
  • Bauskas novada pašvaldības iestāde „Rundāles novada dome”, Reģistrācijas numurs: 90009112819;
  • Bauskas novada pašvaldības iestāde „Vecumnieku novada dome”, Reģistrācijas numurs: 90009115957.

Iestādes darbu turpina, un iedzīvotāji tajās var saņemt visus pakalpojumus pēc kuriem tie Iecavas, Rundāles un Vecumnieku pašvaldībās vērsās līdz administratīvi teritoriālajai reformai.

Darbu ierastajā ritmā turpina arī Bauskas novada administrācija.

Tāpat, līdz jauniem lēmumiem par iestāžu darbu, ierastajā ritmā, nu jau kā Bauskas novada pašvaldības iestādes, darbu turpina arī visi sociālie dienesti, bāriņtiesas, dzimtsarakstu nodaļas u.c., kurās iedzīvotāji, tāpat kā līdz šim, var saņemt šo iestāžu vai struktūrvienību sniegtos pakalpojumus.


No 1.jūlija darbu sāk apvienotais Bauskas novads

Saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, kas spēkā stājās 2020. gada 23. jūnijā, pēc 2021.gada pašvaldību vēlēšanām būs 43 pašvaldības līdzšinējo 119 vietējo pašvaldību vietā. Jaunās domes darbu uzsāks 2021.gada 1.jūlijā.

Bauskas novada teritorija saskaņā ar administratīvi teritoriālo reformu, no 1.jūlija aptver arī IecavasRundāles un Vecumnieku novadus. 

Bauskas novada teritorijas platība no 2021.gada 1.jūlija ir 2173 km2.

Iedzīvotāju skaits apvienotajā Bauskas novadā - 42,7 tūkstoši.

Administratīvi teritoriālās vienības: Bauskas pilsēta, Brunavas pagasts, Ceraukstes pagasts, Codes pagasts, Dāviņu pagasts, Gailīšu pagasts, Īslīces pagasts, Mežotnes pagasts, Vecsaules pagasts, Iecavas pilsēta, Iecavas pagasts, Rundāles pagasts, Svitenes pagasts, Viesturu pagasts, Bārbeles pagasts, Kurmenes pagasts, Skaistkalnes pagasts, Stelpes pagasts, Valles pagasts, Vecumnieku pagasts. 

Bauskas novada pašvaldības profils

Vairāk informācijas: https://www.bauska.lv/lv/pasvaldiba/administrativi-teritoriala-reforma/bauskas-novads 

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Papildinformācija: 65795190


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas