Sestdiena, 10. Aprīlis, 2021. Anita, Anitra, Zīle, Annika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

LIAA biznesa inkubators


01.03.2021.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators uzsāk jaunu dalībnieku uzņemšanu

Attēlā redzama ķieģeļu siena un vienradža galva. Attēlā publicēta informācija par jaunu dalībnieku uzņemšanu Jelgavas biznesa inkubatorā.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators no 1. līdz 22.martam uzsāk jaunu dalībnieku uzņemšanu:

PIRMSINKUBĀCIJA - fiziskām personām, biznesa ideju autoriem, kuru uzņēmējdarbība ir idejas līmenī vai ir uzsākta produktu/pakalpojumu testēšana.

INKUBĀCIJA - uzņēmumiem, kas nav vecāki par 3 gadiem. Biznesa ideju autoriem, kuri jau ir izstrādājuši prototipu vai uzsākuši pārdošanu/pakalpojuma sniegšanu.

Piesakies konsultācijai, rakstot uz jelgava@liaa.gov.lv

Visa informācija par pieteikšanos : https://ej.uz/wfpu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori sniedz atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai fiziskām personām un jaundibinātiem komersantiem. Tas ir Eiropas Savienības un Latvijas valsts kopīgi veidots projekts tiek īstenots kopš 2016. gada. Visā Latvijā darbojas 13 reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators Rīgā, kurš specializēts sniegt atbalstu radošo industriju uzņēmumiem.

 

Informācijas avots: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

 

 


26.08.2020.

LIAA Bauskas biznesa inkubators apvienojas ar LIAA Jelgavas biznesa inkubatoru

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Bauskas biznesa inkubators, sākot ar jauno uzņemšanu septembrī, darbosies, apvienojoties ar LIAA Jelgavas biznesa inkubatoru. LIAA Bauskas biznesa inkubatora esošie dalībnieki turpinās saņemt atbalstu LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā, arī jaunu dalībnieku uzņemšana, kas paredzēta septembrī, notiks LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā. Visi Bauskas, Rundāles, Vecumnieku un Iecavas novadu jaunie uzņēmēji aicināti pieteikties klātienes vai attālinātām konsultācijām gan Bauskā, gan Jelgavā.

„Jelgavas un Bauskas biznesa inkubatoru apvienošanas mērķis ir radīt daudz augstāku atbalstu un pievienoto vērtību uzņēmējiem. Apvienošanas rezultātā Jelgavas biznesa inkubatora kopiena pieaugs no 36 inkubācijas dalībniekiem līdz 54, savukārt kopējais kopienas dalībnieku skaits, kurā ir gan esošie, gan bijušie pirmsinkubācijas un inkubācijas dalībnieki būs jau 250 iepriekšējo 150 vietā. Tas ļaus mums organizēt daudz vērtīgākas mācības un piesaistīt jaunus atbalsta mehānismus jaunajiem uzņēmējiem, palielināt uzņēmēju savstarpējās sadarbības un atbalstu vienam pret otru. Jaunu uzņēmumu attīstībā ļoti nozīmīga ir pieredzes apmaiņa, dalīšanās ar zināšanām, nozīmīgiem kontaktiem un spēja sadarboties, tādēļ jau šobrīd zinām, ka abu inkubatoru dalībnieki būs ieguvēji, jo kopienas dalībnieku skaita pieaugums savstarpēju dalībnieku mijiedarbību ievērojami paaugstinās,” ir pārliecināts Ņikita Kazakevičs, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs.

Sākot ar jaunu dalībnieku uzņemšanu septembrī, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta programmām varēs pieteikties uzņēmēji no Jelgavas pilsētas, Jelgavas, Dobeles, Ozolnieku, Auces, Tērvetes, Bauskas, Rundāles, Vecumnieku un Iecavas novadiem. LIAA Bauskas biznesa inkubators un tā dalībnieki tiks pievienoti LIAA Jelgavas biznesa inkubatora dalībniekiem, taču Bauskā paliks LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienība, kurā tuvumā esošie uzņēmēji varēs saņemt gan konsultācijas, gan iesniegt un saņemt nepieciešamo dokumentāciju atbalsta saņemšanai. Visi mācību pasākumi un kopiestrādes telpas tiks nodrošināti LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā, Jelgavā, Peldu ielā 7, 5. stāvā.

Jaunu dalībnieku uzņemšana visos 14 Latvijas (LIAA – Magnetic Latvia) biznesa inkubatoros noritēs no 1. septembra līdz 20. septembrim. Pieteikumu pieņemšana inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai tiek organizēta 2 reizes gadā. Visa informācija par pieteikšanos un pieteikuma anketa apskatāma LIAA mājas lapā: https://www.liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori/pieteiksanas.
Jautājumos par apvienošanu vai pieteikšanos kādai no atbalsta programmām aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Renāte Bērnate
LIAA Jelgavas biznesa inkubators


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seko jaunumiem Facebook: https://www.facebook.com/LIAAbauska/

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Saziņai:
Katoļu iela 3, Bauska, LV-3901
Tālrunis +371 62400908