Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iecavas struktūrvienības kontakti


Adrese: Dzirnavu iela 1, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

Tālrunis: 63942241, 63942240

E-pasts: socialais.dienests@bauska.lv

E-adreses saziņas kanāls:

Amats

Darbinieka vārds, uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Atrašanās vieta

Struktūrvienības vadītāja

Sigma Strautmale

63942240,
26354768

sigma.strautmale@iecava.lv

Iecava, Dzirnavu iela 1

Personāla speciālists

Solveiga Petrauska

63942240

socdienests@iecava.lv Iecava, Dzirnavu iela 1
Sociālais darbinieks darbam ar pilngadīgām personām Anda Krūmiņa 29724335 anda.krumina@iecava.lv Iecava, Dzirnavu iela 1
Sociālais darbinieks darbam ar pilngadīgām personām Dace Ludiņa 29724335 dace.ludina@iecava.lv Iecava, Dzirnavu iela 1
Sociālais darbinieks darbam ar pilngadīgām personām Baiba Irbinska 26369786 baiba.irbinska@iecava.lv Iecava, Dzirnavu iela 1

Sociālais darbinieks darbam ar pilngadīgām personām

Zanda Zelle

63942242,
26953224

zanda.zelle@iecava.lv

Iecava, Dzirnavu iela 1

Sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem

Ieva Novicka

63942243,
26369786

ieva.novicka@iecava.lv

Iecava, Dzirnavu iela 1

Sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem

Ļuda  Belruse

63942243,
26369786

luda.belruse@iecava.lv

Iecava, Dzirnavu iela 1

Aprūpētāja

Gunta Koško

29800576

 

Iecava, Dzirnavu iela 1

Aprūpētāja

Zane Roze 29800576   Iecava, Dzirnavu iela 1
Aprūpētāja Vizma Koftina 26325362   Iecava, Dzirnavu iela 1
Aprūpētāja Ruta Trūpa     Iecava, Dzirnavu iela 1

Sociālais pedagogs

Baiba Akermane 28116047 bakermane8@gmail.com Iecavas vidusskola,
 Zemgales iela 9a, Iecava
Sociālais pedagogs Lilita Gārbena 29360917 lilitag@inbox.lv Iecavas pamatskola, 
Skolas iela 19, Iecava
Automobiļa vadītājs-aprūpētājs Mareks Romaņenko 26846235   Iecava, Dzirnavu iela 1
Psihologs Inese Kapustjanska 20225825 inese.kapustjanska@iecava.lv Iecava, Dzirnavu iela 1
Dienas centra "Iecavnīca" vadītājs Ilva Vansoviča 29116989 iecavasdienascentrs@iecava.lv Iecava, Grāfa laukums 1, Iecava