Sestdiena, 23. Oktobris, 2021. Daina, Dainida, Dainis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemnieku saimniecība „Jundas" saņem „Gada uzņēmējs Zemgalē


Zemnieku saimniecība „Jundas2021.06.21 Komentāri (0) Zemnieku saimniecība „Jundas" saņem „Gada uzņēmējs Zemgalē - 2020" balvu

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) un Uzņēmējdarbības atbalsta centrs (ZUC) ik gadu apbalvo  krietnākos Zemgales uzņēmējus. 2020.gadā titulu „Gada uzņēmējs Zemgalē” saņēma mūsu novadnieki, Vecsaules pagasta zemnieku saimniecības „Jundas” īpašnieki Alma un Salvis Bērziņi.

Saimniecībā, atbilstoši bioloģiskās saimniekošanas un ilgtspējīgas lauksaimniecības praksei, tiek audzēti gaļas šķirņu liellopi. Līdztekus svaigas liellopu gaļas ražošanai un realizācijai, saimnieki piedāvā iegādāties arī pārstrādes produktus: servelādi, cīsiņus, kupātus, pelmeņus un konservus. Produkcija tiek fasēta vakuuma iepakojumā, nodrošinot gaļas izstrādājumu ilgstošu svaigumu un sulīgumu, kā arī saglabājot visas vērtīgās uzturvielas.

Diemžēl, Covid-19 vīrusa ierobežošanas apstākļos tradicionālais godināšanas pasākums 2020.gada rudenī izpalika un balvu pasniegšana tika atlikta uz vēlāku laiku.

Pagājušās nedēļas nogalē Bauskas novada priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks apciemoja Almu un Salvi un pasniedza titula „Gada uzņēmējs Zemgalē 2020” ieguvējiem 500 eiro naudas balvu un Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) Atzinības rakstu, vēlot veiksmi un izaugsmi jaunajiem uzņēmējiem.

Attēlā zemnieku saimn iecības Jundas īpašnieki- Alma un Salvis Bērziņi.

Vairāk par konkursa „Gada uzņēmējs Zemgalē”  norisi lasi ŠEIT.

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas