Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzsākti apjomīgi remontdarbi Bauskas 2.vidusskolā


Uzsākti apjomīgi remontdarbi Bauskas 2.vidusskolā2022.02.22 Komentāri (0) Uzsākti apjomīgi remontdarbi Bauskas 2.vidusskolā

Bauskas novada pašvaldība turpina īstenot projektu Nr.8.1.2.0/17/I/011 „Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana”. Projektā paredzēti apjomīgi pārbūves un iekārtošanas darbi abās lielākajās Bauskas pilsētas izglītības iestādēs.

 

 

 

 

 

 

Attēlā: Apjomīgie pārbūves darbi sāksies Bauskas 2.vidusskolas vecajā korpusā

 

Plānotie darbi šajā projektā pilnībā pabeigti Bauskas Valsts ģimnāzijā. Pēc nedaudz vairāk kā divu gadu būvdarbiem, Bauskas Valsts ģimnāzija iemirdzējusies jaunos toņos - izremontēti kabineti, kuri aprīkoti ar interaktīvajām tāfelēm, datoriem, jauniem galdiem, krēsliem un mēbelēm, ierīkoti jauniešu atpūtas stūrīši, kuros ir ierīču uzlādes iespējas un mīkstās mēbeles, uzlabota ugunsdrošība un ierīkots pacēlājs.

 

Būvdarbu pieņemšanas - nodošanas akts ar būvnieku tika parakstīts 2021.gada 15.decembrī, kas nozīmē, ka darbi ir oficiāli noslēgušies, izvērtēti un pieņemti.

 

2021.gada 30.jūnijā Bauskas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA „Kvintets M” par Bauskas 2. vidusskolas ēkas pārbūvi, Dārza iela 9, Bauskā (projektēšanu, autoruzraudzību un būvdarbiem). Darbu uzraudzību un būvuzraudzību veiks SIA „Būvētika”. Darbu kopējās izmaksas ir 3 125 164,00 EUR bez pievienotās vērtības nodokļa, tajā skaitā ERAF un valsts finansējums 1 593 808,48 EUR bez pievienotās vērtības nodokļa. ”. Šī projekta ietvaros jau īstenota  Bauskas 2.vidussskolas stadiona rekonstrukcija.

 

Bauskas 2.vidusskolā plānots pārbūvēt izglītības iestādes divus (no esošajiem trim) korpusus, tos pilnībā atjaunojot. Projektā paredzēts uzstādīt ergonomisku apgaismojumu, atjaunot inženiertīklus, uzlabot ventilācijas sistēmu, atjaunot mācību telpas un izveidot ergonomisku iekārtojumu, uzlabot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas izglītības iestādē- ieviest jaunus risinājumus un iegādāt mūsdienīgas tehnoloģijas.

 

Skolas ēkas remontdarbi būs plaši un apjomīgi. Tos plānots pabeigt līdz 2023.gada oktobrim, bet projektu kopumā noslēgt līdz 2023.gada decembrim. Remontdarbus veiks pa posmiem, ēkas daļas norobežojot. Mācību procesam būvdarbi netraucēs. Būvdarbiem atvēlētā zona no pārējām telpām tiks norobežota ar pagaidu konstrukcijām, kas nepieļauj celtniecības putekļu, trokšņu izplatīšanos pārējā ēkas daļā kā arī ierobežo izglītojamo iekļūšanu būvdarbu zonā. Būvdarbus, kas rada skaļus trokšņus (caurumu urbšana, kalšana u.c.) neveiks laikā no plkst.08:00 līdz plkst.14:00 (izņemot gadījumus, kad tas tiks saskaņots ar skolas vadību). Šie ierobežojumi nebūs spēkā skolēnu brīvlaikos. Izglītības iestāde un pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām. Aicinām audzēkņu vecākus būt saprotošiem.

 

Paralēli būvdarbiem uzsākti arī ergonomisku mēbeļu un mācību telpu aprīkojuma iepirkumi.

 

Pirmie būvdarbi uzsākti skolas vecajā korpusā. Remontdarbus un telpu jauno iekārtojumu ar mēbelēm un informācijas un komunikācijas tehnoloģijām plānots pabeigt un nodot skolas rīcībā līdz 2022. gada 1. oktobrim.

 

Visa projekta kopējais plānotais budžets ir 8 173 459 EUR, un to plānots investēt sešos gados. No kopējām plānotajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums ir 3 387 334 EUR, valsts finansējums 428 971 EUR un pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām un neattiecināmajām izmaksām sastāda 4 357 154 EUR.

 

Vairāk par projektu: ŠEIT

Ilze Munda,
projekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas