Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uzņēmumu, iestāžu, biedrību un nodibinājuma pārstāvji aicināti uz mācību semināru “Skatu Punkti: Cieņa”


Uzņēmumu, iestāžu, biedrību un nodibinājuma pārstāvji aicināti uz mācību semināru  “Skatu Punkti: Cieņa”2021.11.09 Komentāri (0) Uzņēmumu, iestāžu, biedrību un nodibinājuma pārstāvji aicināti uz mācību semināru “Skatu Punkti: Cieņa”

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu un organizācijas attīstības centru Spring Valley aicina uzņēmumu, iestāžu, biedrību un nodibinājumu vadītājus/-as un darbiniekus/ces pieteikties mācību pasākumam “Skatu Punkti: Cieņa”.
Mācību laikā būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem par to, kas  ir dažādība un tolerance, kāpēc iecietība un dažādības vadība ir svarīga darba devējiem. Tāpat būs iespēja iegūt zināšanas par to, kā ieviest dažādības vadību un kā ilgtermiņā veidot iekļaujošu darba vidi. Mācības vadīs pieredzējuši pasniedzēji, un pasākumu ietvaros būs iespēja iepazīties gan ar iedvesmojošiem cilvēkstāstiem, gan citu organizāciju pieredzi.Mācības norisināsies četras dienas tiešsaistes platformā ZOOM (11., 12., 15. un 16. novembrī) no plkst. 9:00 - 13:30.
 

Dalība mācībās ir bezmaksas. 100% apmeklējuma gadījumā dalībnieki saņems apliecinājumu par zināšanu un prasmju pilnveidi 28 stundu apjomā dažādības un diskriminācijas novēršanas jautājumos.


Lai pieteiktos pasākumam, aicinam rakstīt uz e-pastu: dace.helmane@incsr.eu vai mūsu mājas lapā: ŠEIT.


 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas