Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās apjomīgi remontdarbi Bauskas 2.vidusskolā


Turpinās apjomīgi remontdarbi Bauskas 2.vidusskolā2022.07.08 Komentāri (0) Turpinās apjomīgi remontdarbi Bauskas 2.vidusskolā

Bauskas novada pašvaldība turpina īstenot projektu Nr.8.1.2.0/17/I/011 “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.jūnijā Bauskas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA „Kvintets M” par Bauskas 2. vidusskolas ēkas pārbūvi, Dārza iela 9, Bauskā (projektēšanu, autoruzraudzību un būvdarbiem). Darbu uzraudzību un būvuzraudzību veiks SIA „Būvētika”. Darbu kopējā summa ir 3 125 164,00 EUR (bez pievienotās vērtības nodokļa), tajā skaitā ERAF un valsts finansējums 1 593 808,48 EUR (bez pievienotās vērtības nodokļa).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas 2.vidusskolā remontdarbi ir uzsākti skolas vecajā korpusā un plānots, ka remontdarbi pilnībā tiks pabeigti līdz šā gada pirmajam oktobrim. Visus 18 mācību kabinetus aprīkos ar jaunām, ergonomiskām mēbelēm, informāciju un komunikāciju tehnoloģijām skolēniem un skolotājiem. Līdz šim remontdarbu zonā ir nomainīti visi inženierkomunikāciju tīkli - elektroapgāde, vājstrāvas, videonovērošana, apkure un ventilācija, veikti iekšējās apdares darbi, uzstādīts jauns grīdas segums visā ēkā. Uzsākti arī teritorijas labiekārtošanas darbi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ir uzsākti arī ārdarbi - cokola siltināšana un vecā korpusa centrālās ieejas remontdarbi. Projektā paredzēts labiekārtot norobežotu zaļo klasi ar puķu dobi un bruģētu pagalmu pie ieejas durvīm. Tankkuģa “Bauska” enkurs, pēc pagalma labiekārtošanas, tiks novietots atpakaļ savā vietā - pie skolas ieejas uz jaunas pamatnes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remontdarbi ir daļa no visaptveroša projekta „Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi”. Šī paša projekta ietvaros jau īstenota  Bauskas 2.vidussskolas stadiona rekonstrukcija un Bauskas Valsts ģimnāzijai atjaunots inventārs mācību priekšmetam „Sports” un uzstādīts āra vingrošanas komplekss, kā arī 2021.gada decembrī pabeigti Bauskas Valsts ģimnāzijas pārbūves darbi un ergonomisku mēbeļu  un IKT aprīkojuma iegāde un uzstādīšana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektu pilnībā plānots pabeigt līdz 2023.gada decembrim.

 

Projekta kopējais plānotais budžets ir 8 173 459 EUR, un to plānots investēt sešos gados. No kopējām plānotajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums sastāda 3 387 334 EUR, valsts finansējums 428 971 EUR un pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām un neattiecināmajām izmaksām sastāda 4 357 154 EUR.

 

Vairāk par projektu: ŠEIT.

 

Ilze Munda,
p
rojekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas