Sestdiena, 01. Oktobris, 2022. Lāsma, Zanda, Zandis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skaistkalnes sporta hallei spāru svētki, akreditēta Skaistkalnes vidusskola


Skaistkalnes sporta hallei spāru svētki, akreditēta Skaistkalnes vidusskola2021.11.30 Komentāri (0) Skaistkalnes sporta hallei spāru svētki, akreditēta Skaistkalnes vidusskola

Skaistkalnes vidusskola vienmēr ir rūpējusies par izglītības iestādes vides uzlabošanu un ēkas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu. Ne velti arī šī gada akreditācijas komisija atzina to par labās prakses piemēru.

Veiksmīgi arī uzsākta sporta halles celtniecība un 17. novembrī simboliski tika atzīmēti spāru svētki, kuru laikā “Vecumnieku novada domes” vadība pateicās būvniekiem, atskatījās uz līdzšinējo projekta gaitu un kopā iezīmēja plānotos darbus. Izglītības iestādes direktore Svetlana Vāverniece jaunbūvei bija sarūpējusi iespaidīgu skuju koku vainagu, kurš tika uzcelts celtnes jumta korē.

SIA «Bildberg» būvniecības projektu vadītājs Toms Kondratjevs atklāja, ka darbi rit pēc plāna. Ja celtniekus nepārsteigs liels aukstums un lietus, līdz gada nogalei sporta halle varētu būt zem jumta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skaistkalnes sporta halles būvniecības finansējums rasts pateicoties  Covid - 19 krīzes  seku likvidācijai. Projekta nosaukums - Augstas gatavības investīciju projekta “Skaistkalnes sporta zāles būvniecība”. Būvdarbu izmaksas, atbilstoši projekta finanšu tāmei, ir 1 725 865,71 eiro ar PVN, tikai 15% no šīs summas ir pašvaldības līdzfinansējums. Būvniecības beigu termiņš ir 2022. gada 30. septembris.

 

Skaistkalnes vidusskolas direktores vietnieces Ērikas Ormanes atskats uz skolas akreditācijas procesu: “Process izvērtās kā liels izaicinājums, jo Covid - 19 noteiktie drošības noteikumi jāievēro jebkuros apstākļos. Pirmo reizi piedzīvojām akreditācijas procesu attālināti. Tas uzlika skolai papildus izaicinājumus, jo mācību stundu vērošana notika attālināti. Eksperti tām pieslēdzās tiešsaistē. Arī sarunas ar vecākiem, dibinātāja pārstāvjiem, skolas vadības komandu, bērniem un pedagogiem norisinājās attālināti, un ekskursija pa skolu arī notika tiešsaistē.”

 

Veiksmīgi tika akreditētas sešas izglītības programmas, izglītības iestāde šogad tika vērtēta četrās jomās. Akreditācijas komisija ieteikusi izmantot Skaistkalnes vidusskolas pieredzi kā labās prakses piemēru kritērijā - Mērķtiecīgs darbs izglītības iestādes fiziskās vides uzlabošanā un ēkas kultūras vēsturiskā mantojuma saglabāšanā un atjaunošanā, racionāli izmantojot budžeta un piesaistot papildu līdzekļus dažādu projektu ietvaros.

 

Vienlaikus ar Skaistkalnes vidusskolas akreditāciju, tika akreditēta Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece. “Lepojamies, ka mūsu izglītības iestādes vadītājai ir skaidra vīzija, stratēģisks redzējums un skaidras prioritātes par savas izglītības iestādes darbu,” gandarījumu pauda Ē. Ormane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku novada dome”,
Sabiedrisko attiecību nodaļa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas