Ceturtdiena, 19. Maijs, 2022. Lita, Sibilla, Teika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Reorganizēs Mežotnes sākumskolu, saglabās pirmsskolu


Reorganizēs Mežotnes sākumskolu, saglabās pirmsskolu2021.08.11 Komentāri (0) Reorganizēs Mežotnes sākumskolu, saglabās pirmsskolu

Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputāti lēma par deviņiem jautājumiem. Viens no būtiskākajiem bija lēmuma projekts par Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādes „Mežotnes sākumskola” reorganizāciju.

Deputāti uzklausīja darba grupas secinājumus, kuros sniegta informācija par pašreizējo situāciju un rasto risinājumu un atbalstīja sagatavoto lēmuma projektu, kurš nosaka uzsākt Mežotnes sākumskolas reorganizāciju un to pabeigt trīs mēnešu laikā.

Kā atzina darba grupas vadītājs, komitejas priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, šajā mācību gadā sākumskola vairs nespēja nokomplektēt nepieciešamo skolēnu skaitu. Klasēs bija mazāk kā četri skolēni, tādēļ arī tiek pieņemts šāds lēmums. Pirmsskolas bērni varēs turpināt apmeklēt mācību iestādi. Pirmsskolas grupiņas tiks pievienotas pirmsskolas izglītības iestādei „Pasaulīte”.

R.Ābelnieks sacīja, ka visu Mežotnes sākumskolas audzēkņu vecāki saviem bērniem izvēlējušies izglītības iestādi, kur turpināt mācības. Visvairāk bērnu devušies uz Bauskas 2.vidusskolu. Arī pedagogi atraduši darba iespējas novadā.

Kā atzina darba grupas dalībnieki, jārisina jautājums par telpu turpmāko izmantojumu. Deputāte I.Nagņibeda uzsvēra, ka skola ļoti piemērota alternatīvās izglītības – Montesori un Valdorfa izglītības programmas īstenošanai.

Tāpat jārisina jautājums par materiālo līdzekļu inventarizāciju un uzskaiti, kā arī risinājums vajadzīgs Mežotnes sākumskolas sporta zāles tālākai izmantošanai volejbola treniņiem.

Lēmuma projekts tiks izskatīts finanšu komitejas sēdē un domes sēdē.

Andra Matuļenko
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas