Ceturtdiena, 19. Maijs, 2022. Lita, Sibilla, Teika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pie Īslīces kultūras nama tiks organizēts plašs atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem


Pie Īslīces kultūras nama tiks organizēts plašs atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem2022.03.24 Komentāri (0) Pie Īslīces kultūras nama tiks organizēts plašs atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem

Sestdien, 26. martā, no plkst. 11.00 Bauskas novadā, Rītausmās, pie Īslīces kultūras nama (Rītausmu parkā) norisināsies atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem “Saules mūžu – Ukrainai”. Pasākuma mērķis ir dot iespēju Ukrainas civiliedzīvotājiem – tai skaitā ģimenēm ar bērniem, uz brīdi aizmirst notiekošo dzimtenē, integrēties Latvijas sabiedrībā, izveidot Ukrainas civiliedzīvotāju kopienu Bauskas novadā un vākt ziedojumus Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam.

Pasākumā piedalīsies pazīstamie mūziķi – Aivo Oskis, Mārtiņš Jātnieks – Borkovskis, Sabīne Berezina, Sandija Vīgante un Patrīcija x Anna. Par Folkloras priekšnesumiem parūpēsies kopas “TARĶŠI” un “SVITENE”.  Novada jaunos izpildītājus pārstāvēs Vokālās studijas “APRĪĻA PILIENI” un “PIGORIŅI” izpildītāji. Par spēcīgu himnu izpildījumu un priekšnesumu parūpēsies Īslīces jauktais koris “ČETRI VĒJI”.

 

 

Pasākumā kopā ar bērniem koncerta laikā un radošajās darbnīcās būs pazīstamie pasaku tēli no radošās apvienības “PASAKU NAMS”. Visa pasākuma laikā darbosies mājražotāju tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties dažādus gardumus no vietējiem ražotājiem. Pasākuma organizatori būs parūpējušies, lai pasākuma laikā būtu iespējams sasildīties ar bez maksas tēju.

 

Lai pasākumu apmeklētu pēc iespējas lielāks Ukrainas civiliedzīvotāju skaits, kuri izmitināti Bauskas novadā, tiks organizēti bez maksas autobusi . Pasākumā bērnus gaidīs gardā cukurvate, popkorns, baloni, ziepju burbuļi, pasaku tēli un daudz citi pārsteigumi!

 

Ieeja pasākumā ir bez maksas, taču visa pasākuma laikā būs iespējams ziedot naudiņu, lai sniegtu atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kas ir izimitināti Bauskas novadā. Par iegūtajiem ziedojumiem tiks iegādāti pārtikas un nepārtikas preces. Oficiālu un koordinētu  ziedojumu vākšanu un humāno palīdzību Bauskas novadā organizē biedrība “Laiks Jauniešiem”.

 

Ārkārtīgi neapmierinošu  laikapstākļu gadījumā pasākums var tikt pārcelts Īslīces kultūras nama iekštelpās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktinformācija:
Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdetājs
Gints Jankovskis
+371 28 646 934
info@laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas