Ceturtdiena, 19. Maijs, 2022. Lita, Sibilla, Teika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2021" nominantu vidū arī divi Bauskas pašvaldības objekti


Konkursā 2022.02.25 Komentāri (0) Konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2021" nominantu vidū arī divi Bauskas pašvaldības objekti

Konkurss Latvijas Būvniecības gada balva norisinās kopš 2014.gada, šo gadu laikā pamatoti izvirzoties līderos citu konkursu kontekstā gan ar pieteikumu iesniegšanas aktivitāti, gan objektu kvalitāti. Organizatori - biedrība Building Design and construction council. 

Šogad tika saņemts 121 pieteikums 10 nominācijās, no kuriem divi arī Bauskas novada pašvaldības realizētie pasūtījumi -  gājēju tilta pār Mēmeles upi Bauskā atjaunošana un Mēmeles ielas Bauskā pārbūve. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekonomiski sarežģītie gadi, kuros uzņēmēju darbību būtiski ietekmēja darba spēka un būvmateriālu izmaksu pieaugums, pandēmija, speciālistu trūkums, kā arī vispārējais sociālais noskaņojums, būvnieki tomēr ir spējuši pabeigt darbus un nodot sabiedrības rīcībā lielākus un mazākus visdažādākā satura objektus – skolas, stadionus, baznīcas, tiltus, ceļus, caurtekas, atjaunotas fasādes, ražotnes, estrādes, bibliotēkas, parkus, veloparkus, izziņas centrus, sabiedriskās un dzīvojamās ēkas. Klāsts ir plašs. Starp tiem arī daudzas izcilības, kuras tiks apbalvotas 2022.gada 11.martā Āgenskalna tirgus laukumā. Viena no pasākuma sadaļām būs pop-up tēlniecības izstāde, atgādinot par estētiski un mākslinieciski augstvērtīgu skulptūru nepieciešamību pilsētvidē.

 

Žūrijā darbojas profesionāli un pieredzējuši nozaru speciālisti – inženieri, projektētāji, arhitekti, dizaineri, BVKB pārstāvis.

 

Šobrīd nododam sabiedrības vērtēšanai 2021.gada būvniecības objektu galeriju, kurā iespējams iepazīt daudz jaunu un atjaunotu ēku visā Latvijā. Konkursam ir pieteikti objekti no Rīgas, Ventspils, Valmieras, Jēkabpils, Jelgavas, Jūrmalas, Ogres, Ludzas, Saulkrastiem, Bārtas, Bauskas, Līgatnes, Daugavpils, Kopenhāgenas, Liepājas, Aizkraukles, Mārupes, Jaunmārupes, Rēzeknes, Salaspils, Smiltenes, Nīderlandes, Ķemeriem, Rubenes, Alūksnes, Lielvircavas, Tērvetes.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas