Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izveido četras komitejas un ievēlē to vadītājus un vietniekus


Izveido četras komitejas un ievēlē to vadītājus un vietniekus2021.07.01 Komentāri (0) Izveido četras komitejas un ievēlē to vadītājus un vietniekus

Bauskas novada jaunievēlētā dome pirmajā domes sēdē lēma, ka turpmāk Bauskas novadā darbosies četras pastāvīgās komitejas – Finanšu komiteja, Sociālo un veselības lietu komiteja, Izglītības, kultūras un sporta lietu komiteja, kā arī Vides un attīstības komiteja.

Finanšu komitejā kā pastāvīgie locekļi darbosies Voldemārs Čačs, Jānis Dūmiņš, Aivars Okmanis, Guntis Kalniņš, Juris Krievs, Aivars Mačeks, Mārtiņš Mediņš, Ināra Pētersone, Līga Rimševica.

Sociālo un veselības komitejas sastāvā strādās deputāti Raitis Ābelnieks, Laine Baha, Vilnis Gailums, Arnolds Jātnieks, Guntis Kalniņš, Solveiga Lineja, Ināra Pētersone, Līga Rimševica, Jānis Siugalis.

Izglītības, kultūras un sporta komitejā darbosies Raitis Ābelnieks, Jānis Dūmiņš, Vilnis Gailums, Solveiga Lineja, Ingmārs Līdaka, Rihards Melgailis, Inita Nagņibeda, Sandra Ķisele un Juris Krievs.

Vides un attīstības komitejā strādās Laine Baha, Voldemārs Čačs, Arnolds Jātnieks, Ingmārs Līdaka, Aivars Mačeks, Mārtiņš Mediņš, Rihards Melgailis, Inita Nagņibeda, Jānis Siugalis.

Pēc domes sēdes beigām uz atsevišķām sēdēm sanāca arī komiteju deputāti, lai ievēlētu komiteju vadītājus un vadītāju vietniekus -

Sociālo un veselības komitejas priekšsēdētājs būs Guntis Kalniņš, vietniece – Ināra Pētersone;

Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, vietnieks – Juris Krievs;

Vides un attīstības komiteju vadīs Laine Baha, vietnieks – Mārtiņš Mediņš.

Finanšu komiteju, atbilstoši likumam, vada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, vietnieks – domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks.

 

Ieva Šomina, 
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Foto: Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību nspeciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas