Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iecavā sāk atjaunot segumu Bauskas šosejas posmā; iespēju robežās aicinām izmantot alternatīvos maršrutu


Iecavā sāk atjaunot segumu Bauskas šosejas posmā; iespēju robežās aicinām izmantot alternatīvos maršrutu2021.05.10 Komentāri (0) Iecavā sāk atjaunot segumu Bauskas šosejas posmā; iespēju robežās aicinām izmantot alternatīvos maršrutu

Šodien Iecavā sākas seguma atjaunošanas darbi Bauskas šosejas posmā, kas iet cauri ciemam (Rīgas iela). Ņemot vērā to, ka satiksme uz Bauskas šosejas ir ļoti intensīva, autovadītājiem jārēķinās, ka satiksmes ierobežojumu dēļ ceļā būs jāpavada ilgāks laiks, var veidoties sastrēgumi. Iespēju robežās aicinām izmantot alternatīvos maršrutus un uz Lietuvu doties caur Meiteni (A8), uz Bausku – caur Vecumniekiem (P89). Maija vidū darbi Iecavā notiks arī nakts stundās, par ko informēsim papildu.

No šodienas uzsākti seguma atjaunošanas darbi Iecavā, Rīgas ielā (autoceļa A7 posmā no 42,8.-44,79. km) posmā no autoceļa Iecava-Stelpe-Stelpes šoseja (P92) līdz Upes ielai. Satiksme tiek organizēta ar ceļa zīmēm, vadstatņiem un pārvietojamiem ceļa zīmju vairogiem, kā arī noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas