Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas muzejā būs skatāma Latvijas tekstilmozaīkas darbu izstāde “Sašūtie stāsti”


Bauskas muzejā būs skatāma Latvijas tekstilmozaīkas darbu izstāde “Sašūtie stāsti”2021.09.30 Komentāri (0) Bauskas muzejā būs skatāma Latvijas tekstilmozaīkas darbu izstāde “Sašūtie stāsti”

No 2021. gada 1. oktobra līdz 2021. gada 9. novembrim Bauskas muzejā būs skatāma Latvijas tekstilmozaīkas darbu izstāde “Sašūtie stāsti”

Biedrība “Latvijas tekstilmozaīka” šogad Bauskas muzeja apmeklētājiem izstādē “Sašūtie stāsti” piedāvā iepazīties ar vairāk kā desmit tekstilmozaīkas meistaru radītiem darbiem, kas tapuši gan tepat Bauskā, gan citviet visā Latvijā.

“Darbi ir tapuši laikā, kad bija ierobežotas iespējas cilvēkiem satikties, piedalīties izstādēs. Tomēr biedrības sievietes nepameta savu vaļas prieku šūt, sava laika ritumu vienojot krāsainu, sagrieztu audumu gabaliņos. Daudzām no mums tā bija iespēja pārvarēt šo laiku, iemācīties ko no jauna. Sarunas ar audumu un šujmašīnu palīdzēja būt stiprām. Izstādē būs redzami šā laika darbi. Aicinām atnākt un novērtēt, vai ierobežojumu laiks ir atstājis kādu ietekmi uz darbiem, to sižetiem, vai tomēr krāsu prieks ir bijis lielāks par tiem”, tā Gunta Skeltona Latvijas tekstilmozaīkas biedrības valdes locekle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas