Svētdiena, 17. Oktobris, 2021. Gaitis, Gaits, Karīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas BJSS aktivitātes septembrī


Bauskas BJSS aktivitātes septembrī2021.10.07 Komentāri (0) Bauskas BJSS aktivitātes septembrī

Bauskas Valsts ģimnāzijas un Codes pamatskolas skolu stadionos 10.septembrī norisinājās šogad pirmās Bauskas BJSS organizētās futbola sacensības 2008./2009.g.dz. un 2010./2011.g.dz. zēniem.

Codes pamatskolas stadionā spēkiem mērojās Griķu, Vecsaules, Īslīces, Codes un Uzvaras pamatskolu audzēkņi.
2008./2009.g.dzimušie zēni:
1.v. Codes pamatskola.
2.v. Uzvaras pamatskola.
3.v. Vecsaules pamatskola.
4.v. Griķu pamatskola.
5.v. Īslīces pamatskola.

 

2010./2011.g.dzimie zēni:
1.v. Codes pamatskola.
2.v. Īslīces pamatskola.
3.v. Vecsaules pamatskola.
4.v. Griķu pamatskola.
5.v. Uzvaras pamatskola.

 

Bauskas Valsts ģimnāzijas stadionā par godalgām cīnījās Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2.vidusskola un Pilsrundāles vidusskola. 
2008./2009.g. dzimušie:
1.v. Bauskas Valsts ģimnāzija.
2.v. Bauskas 2.vidusskola.
3.v. Pilsrundāles vidusskola.

2010/2011.g. dzimušie:
1.v. Pilsrundāles vidusskola.
2.v. Bauskas Valsts ģimnāzija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas pilsētas stadionā 17.septembrī norisinājās četrcīņas sacensības vieglatlētikā 2008./2009.g dzimušajiem zēniem un meitenēm. Neskatoties uz aukstajiem laikapstākļiem jaunie sportisti spēja uzrādīt labus rezultātus.

Sacensībās piedalījās meitenes no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas 2.vidusskolas, Uzvaras pamatskolas, Īslīces pamatskolas, Pilsrundāles vidusskolas un Griķu pamatskolas.

Zēniem startēja Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2.vidusskola, Uzvaras pamatskola, Īslīces pamatskola, Pilsrundāles vidusskola, Griķu pamatskola, Vecsaules pamatskola, Bauskas pilsētas pamatskola un Codes pamatskola.

Skolu komandu vērtējumā meitenēm godalgotās vietas izcīnīja:
1.v. Bauskas Valsts ģimnāzijas 1.komanda - Nikola Trasūne, Rūta Rutka, Kristīne Liepiņa, Lizete Linna Ozola.
2.v. Bauskas Valsts ģimnāzijas 2.komanda - Felicita Leonora Feigina, Anna Domenika Satovska, Gundega Munda, Nora Štāle.
3.v. Pilsrundāles vidusskola - Karīna Haritonova, Kristiāna Anspoka, Katrīna Ārente, Amanda Opočkina.

IndividIālajā vērtējumā pirmās trīs vietas izcīnīja:
1.v. Nikola Trasūne.
2.v. Rūta Rutka.
3.v. Kristiāna Anspoka.

Zēniem komandu vērtējumā godalgotas vietas izcīnīja:
1.v. Bauskas pilsētas pamatskola - Jānis Maskals, Rainers Līvmanis, Jēkabs Belverts, Markuss Druseiks.
2.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Roberts Jakubonis, Rinalds Jānis Leitāns, Markuss Kaņeps, Dāvis Černajs.
3.v. Codes pamatskola - Adrians Balodis, Markuss Matulēns, Džulians Sirvidis, Raivis Slēziņš.

Individuālajā vērtējumā zēniem spēcīgākie:
1.v. Jānis Maskals.
2.v. Roberts Jakubonis.
3.v. Luiss Dāvids Puks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembra izskaņā, 24.septembrī, Bauskas pilskalna parkā norisinājās Bauskas novada skolu Rudens kross – stafešu skrējiens.

2002./2005.g. dzimušie zēni:
1.v. Saulaines teritoriālā struktūrvienība - Everts Janušauskis, Rihards Jovaiša, Lauris Pudņiks.
2.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Henrijs Obolēvičs, Rihards Kirkils, Rihards Marinsks.
3.v. Bauskas 2.vidusskola - Kārlis Kārkliņš, Artis Černovskis, Deniss Afanasjevs.

2002./2005.g. dzimušās meitenes:
1.v. Bauskas 2.vidusskola - Samanta Dorči, Madara Džeina Zakarevska, Reina Janere.
2.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Daiga Bergmane, Kristija Anna Kalniņa, Evelīna Čeidāne.
3.v. Saulaines teritoriālā struktūrvienība - Jūlija Semjonova, Liāna Tiltiņa, Solvita Repse.

2006./2007.g. dzimušie zēni:
1.v. Bauskas 2.vidusskola - Dāvids Daniels Brencis, Māris Baļčūns, Ņikita Kozlovs.
2.v. Vecsaules pamatskola - Artis Barauskis, Daniels Pols, Raitis Kauneckaitis.
3.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Marks Marko Strazdiņš, Henrijs Bušs, Valdis Valters Vanags.

2006./2007.g. dzimušās meitenes:
1.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Žanete Munda, Maija Bāliņa, Paula Lorēna Lablaika.
2.v. Bauskas pilsētas pamatskola - Krista Kristiāna Tene, Arneta Patrika Hegenbarte, Betija Rutka.
3.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Vendija Volosovska, Samanta Karaša, Tīna Jakubone.

2008./2009.g. dzimušie zēni:
1.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Braiens Burmistrovs, Rinalds Jānis Leitāns, Mārcis Ruķeris.
2.v. Codes pamatskola - Adrians Balodis, Markuss Matulēns, Džulians Sirvidis.
3.v. Bauskas pilsētas pamatskola - Jānis Maskals, Jēkabs Berlverts, Markuss Seikstulis.

2008./2009.g. dzimušās meitenes:
1.v. Pilsrundāles vidusskola - Karīna Haritonova, Katrīna Ārente, Kristiāna Anspoka.
2.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Alīna Vilciņa, Anna Damenika, Felicita Leonora Feigina.
3.v. Bauskas 2.vidusskola - Elīza Manavicka, Marta Purviņa, Keita Estere Staļūne.

2010./2011.g. dzimušie zēniem:
1.v. Bauskas 2.vidusskola - Emīls Circenis, Marks Mercs, Marko Biezais.
2.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Reinis Stūris, Markuss Žilinskis, Sandis Sējējs.
3.v. Griķu pamatskola - Gvido Rākins, Roberts Šumila, Gabriels Smaļķis.

2010./2011.g.dzimušās meitenes:
1.v. Bauskas Valsts ģimnāzija - Patrīcija Aišpure, Gundega Munda, Rūta Ģeidāne.
2.v. Bauskas 2.vidusskola - Viktorija Tjuha, Monta Kvedare, Elizabete Bidzāne
3.v. Griķu pamatskola - Alise Emīlija Grizāne, Alīna Bogdane, Solvita Bogdane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas