Otrdiena, 25. Janvāris, 2022. Sigurds, Sigvards, Zigurds

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā un Iecavā 17.decembrī notiks trauksmes sirēnu gatavības pārbaude


Bauskā un Iecavā 17.decembrī notiks trauksmes sirēnu gatavības pārbaude2021.12.09 Komentāri (0) Bauskā un Iecavā 17.decembrī notiks trauksmes sirēnu gatavības pārbaude

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka šā gada 17.decembrī, laika periodā no plkst.10.00 līdz plkst. 10.20, visā valstī uz trim minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas ieslēgšanas kārību un tās darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Bauskas novadā Civilās aizsardzības trauksmes sirēnas atrodas, Bauskas 2.vidusskolas ēkā, Dārza ielā 9, Bauskā, un Iecavas internātpamatskolas ēkā, Skolas ielā 19, Iecavā.

 

 

 

 

Šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un nekāda turpmākā rīcība nav nepieciešama, jo tā ir kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude. VUGD atgādina, ka gadījumos, ja iedzīvotāji iepriekš nav brīdināti par sirēnu pārbaudi, izdzirdot trauksmes sirēnu signālu, iedzīvotājiem jāieslēdz televizori un radioaparāti vai citas ierīces, piemēram mobilo telefonu radiouztvērēji, informācijas saņemšanai par to ieslēgšanas iemeslu un nepieciešamo rīcību.

 

Trauksmes sirēnas ir paredzētas iedzīvotāju ātrai brīdināšanai gadījumos, kad notikusi dabas vai tehnogēna katastrofa, vai arī pastāv to draudi. Gadījumā, ja trauksmes sirēnu pārbaudes laikā tās nedzirdat, nesatraucieties, jo ārkārtas situācijās tiks izmantoti arī citi apziņošanas veidi, piemēram, informācijas nodošana pa skaļruņiem.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas