Svētdiena, 26. Septembris, 2021. Gundars, Knuts, Kurts

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar 1. augustu tiek likvidēta kase SIA «Bauskas ūdens» birojā, Biržu ielā 8A, Bauskā


Ar 1. augustu tiek likvidēta kase SIA «Bauskas ūdens» birojā, Biržu ielā 8A, Bauskā2021.07.23 Komentāri (0) Ar 1. augustu tiek likvidēta kase SIA «Bauskas ūdens» birojā, Biržu ielā 8A, Bauskā

Lai optimizētu uzņēmuma darbību, kā arī mazinot iespējamos Covid-19 izplatību riskus, SIA “Bauskas ūdens” vadība ir pieņēmusi lēmumu pāriet uz bezskaidras naudas norēķiniem un likvidēt kasi.

Informējam savus klientus, ka ar 2021. gada 1. augustu tiek likvidēta kase uzņēmuma birojā, Biržu ielā 8A, Bauskā.

Lai klientiem būtu iespējams saņemt rēķinus elektroniski, lūdzam, līdz 1. augustam iesniegt savas e-pasta adreses, sazinoties ar SIA “Bauskas ūdens” Klientu apkalpošanas daļu – skaititaji@bauskasudens.lv vai norekini@bauskasudens.lv; tālr. 63960563.

Pēc 1. augusta, ja klients nebūs sazinājies ar SIA “Bauskas ūdens” un norādīs e-pasta adresi, kurā viņš vēlas saņemt rēķinu, tas tiks piegādāts uz klienta pastkastīti, kā maksas pakalpojums  (0.80 EUR ar PVN).

Līdzšinējā samaksa (1.85 EUR ar PVN) par rēķina piegādi ar pasta starpniecību tiek atcelta. To aizstās rēķina piegāde uz klienta pastkastīti ar SIA “Bauskas ūdens” darbinieku starpniecību (0.80 EUR ar PVN).

 

Rēķinu apmaksas veidi:

  • internetbankā (maksājuma mērķi norādot precīzu rēķina Nr.);
  • veikalā “Maxima” pie kases līdzi ņemot rēķinu drukātā formā, lai var nolasīt svītrkodu (komisijas maksa 0,50 EUR).

 

Papildus informācija “tiešo norēķinu” klientiem (dzīvokļu īpašniekiem) un privātmāju klientiem, kuru komercuzskaites mēraparāts atrodas plastmasas akā vai ēkā:

  • ja klients nebūs nodevis ūdens patēriņa mērītāja rādījumus ilgāk par 3 mēnešiem, SIA “Bauskas ūdens” darbinieki veiks adreses apsekošanu, par šo pakalpojumu tiks piemērota maksa 15.00 EUR ar PVN.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā klientiem ir iespēja griezties uzņēmuma Klientu apkalpošanas daļā pa tālr. 63960563.

Aicinām ikvienu klientu, kas saņem rēķinus drukātā veidā, atteikties no drukāto rēķinu saņemšanas, saudzējot dabas sniegtos resursus!

 

Ar cieņu,
SIA “Bauskas ūdens”


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas