Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām uz rotaļu laukuma atklāšanas pasākumu Bauskā


Aicinām uz rotaļu laukuma atklāšanas pasākumu Bauskā2022.10.04 Komentāri (0) Aicinām uz rotaļu laukuma atklāšanas pasākumu Bauskā

6. oktobrī plkst. 16:30 notiks bērnu rotaļu laukuma atklāšana Vītolu un Salātu ielas, Bauskā, iekšpagalmā. Piedalīties aicināts ir ikviens!
 

Ievadā vārds tiks dots Bauskas novada domes priekšsēdētājam Aivaram Okmanim un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam.  Pēc tam gaidāmas jautras aktivitātes bērniem kopā ar «Smaidu darbnīcu».


Jaunajā laukumā izvietotas dažādas rotaļu iekārtas: šķēršļu taka, šūpoles, rotaļu siena, spēļu paneļu komplekss, atsperšūpoles, smilšu kaste, karuselis, vingrošanas un rotaļu komplekss. Laukuma iekārtu izvēlē tika ņemti vērā iedzīvotāju ieteikumi, kas apkopoti aptaujas rezultātā, un tās ir piemērotas no viena līdz 14 gadiem jauniem bērniem.


Iekārtu uzstādīšanu veica uzņēmums SIA «GoPlay» par līguma summu 46 829,19 eiro (ar PVN).  Laukuma izbūve tiek finansēta no valsts 2022. gada budžeta, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mērķdotācijas, līdzekļiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas