Bauskas novada dome

Notikumi


Grupa “SESTĀ JŪDZE” akustiski dvēseliskajā svētku koncertprogrammā “SEŠAS JŪDZES LĪDZ ZIEMASSVĒTKIEM”2017.12.25 Komentāri (0) Grupa “SESTĀ JŪDZE” akustiski dvēseliskajā svētku koncertprogrammā “SEŠAS JŪDZES LĪDZ ZIEMASSVĒTKIEM”

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā Jūdze” pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā klausītājiem sagatavojusi īpašu akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu, ar kuru decembrī uzstāsies vairākos Latvijas dievnamos un pilīs.

 

“Atšķirībā no ierastā repertuāra, šajā programmā valdīs dvēselisks miers, kas raksturīgs tieši baltajam un klusajam gada laikam, palīdzot radīt svētku noskaņojumu, taču nezaudējot ausij tīkamo kantrī skanējumu,” pauž grupas dalībnieki.


Jaunajā koncertprogrammā iekļautas gan grupas “Sestā Jūdze” oriģināldziesmas par ziemu, sniegu un svētku gaidīšanas laiku: “Skumjais sniegs”, “Tāds laiks”, “Pirmā sniega diena”, “Sargā mani, māt”, “Upe”, “Klusā daba” u.c., gan arī klausītājiem tik pazīstamajā grupas ierastajā kantrī skanējumā ietērptas tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, kas labi pazīstamas visā pasaulē.

 

“Kantrīmūzika nenozīmē tikai smeldzīgas mīlas balādes, dziesmas par Amerikas prērijā mītoša lauksaimnieka ikdienu, kukurūzas un kokvilnas laukiem, auļojošiem mustangiem, krodziņiem un jaudīgiem auto. Mums ir padomā ļoti īpašas Ziemassvētku dziesmas, kuras ievītas kantrīmūzikas noskaņās,  tiks izpildītas šajā svētku laikā, liekot klausītājiem kaut uz īsu brīdi apstāties un padomāt par nopietnākām un visuvarenākām lietām,” uzsver grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs.

 

Koncertprogramma “Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem” skanēs:

 

21.decembrī plkst.19.00 Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

22.decembrī plkst.19.00 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā

23.decembrī plkst.18.00 Jaunmoku pilī

24.decembrī plkst.17.00 Krimuldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

25.decembrī plkst.18.00 Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

26.decembrī plkst.16.00 Dobeles Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

 

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī www.bilesuparadize.lv. Iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā – pirmās biļetes par īpašu cenu 7 EUR un 10 EUR.  Tuvojoties Ziemassvētkiem, biļešu cena tiks paaugstināta.

 

 

Vairāk informācijas:

 

Ieva Šteinberga,
Koncertaģentūras "Bravissimo" producente
Mob. tālr. 29702585, e- pasts: e-menedzments@inbox.lv

 

Una Griškeviča,

projekta PR vadītāja

Mob. tālr. 29151986; e-pasts: una.griskevica@gmail.comKomentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas