Bauskas novada dome

Jaunumi


Zemgales saimnieces un saimnieki aicina ciemos!2020.01.16 Komentāri (0) Zemgales saimnieces un saimnieki aicina ciemos!

Leader sadarbības projekta „Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšanas” ietvaros tapuši divi lieliski tūrisma maršruti.

 

„Zemgales saimnieces aicina ciemos” [buklets LV|ENG|LT|RU]

Aromātiska ķiploku tēja, krāsnī cepta saldskābmaize ar kaņepju sviestu, jēra gaļas sautējums, mājas siers, kūkas, smalkmaizītes, aitas piena saldējums, šie un citi gardumi tiks celti galdā, ja lemsi apceļot Zemgali, lai iepazītu darbīgas un radošas lauku uzņēmējas.

Izstrādātais maršruts iepazīstina ar 10 saimniecēm no Bauskas, Jelgavas, Tērvetes, Auces, Ozolnieku un Olaines novada, kuras ar prieku ievedīs viesus burvīgajā, laukiem raksturīgajā garšu pasaulē.

 

„Zemgales saimnieki aicina ciemos” [buklets LV|ENG|LT|RU]

10 braši kungi no Jelgavas, Dobeles, Auces, Tērvetes, Rundāles un Bauskas novada gaida ciemiņus, lai nesteidzīgā gaisotnē baudītu dzīvi, ļaujoties dažādu garšu un smaržu niansēm.

Dodies piedzīvojumā un gūsti jaunas zināšanas par biškopja, vīndara, maiznieka arodu, nogaršo Zemgalē audzētu arbūzu, našķojies ar žāvētiem rabarberiem vai pamēģini aso čili piparu pastu.

 

 

Apmeklētāji tiek aicināti pieteikties vismaz 3 dienas iepriekš, plānojot grupā vismaz 10 dalībniekus. Saimnieku kontaktinformācija norādīta bukletos.

 

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas