Bauskas novada dome

Jaunumi


„Valentīndienas ekspresis2015.02.18 Komentāri (0) „Valentīndienas ekspresis" piestāj Bauskas autoostā

Lai cik dažādas būtu Valentīndienas leģendas, ikviens no mums ilgojas sirsnības, mīļuma, mīlestības... Jauniešiem to gribas izrādīt skaļāk, drošāk, aktīvāk, košāk!

Romantiskie rotājumi autoostā pagājušajā nedēļā liecināja par ikgadējā Valentīndienas ekspreša tuvošanos. Bauskas Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar atsaucīgajiem Bauskas autoostas un Bauskas kultūras centra kolektīviem saglabā tradīciju reizi gadā dāvāt pozitīvu enerģiju ikvienam, kas gaida savu autobusu, lai dotos ceļā, vai ierodas Bauskā, pilsētā, kur satiekas ...

Fotopulciņa dalībnieki meklēja romantiskus, mīlestības svētkiem veltītus kadrus, lai izveidotu fotoizstādi. Neparasta skatuve un netradicionāla apkārtējā vide ar nejaušo garāmgājēju apmulsušiem skatieniem ir jauna iespēja un izaicinājums interešu izglītības pulciņu bērniem dejot, dziedāt, muzicēt, vadīt radošas darbnīcas, kur ātri gūt vēlamo rezultātu, jo autobuss negaida. Skatītāju uzmanību piesaistīja enerģiskie karsējmeiteņu ritmi ar akrobātiskiem elementiem, ģitārspēles pulciņa skanīgās kompozīcijas un „Mēmelītes” atraktīvās un sirsnīgās dejas.

Paldies visiem, kas atrada laiku, lai pakavētos kopā ar mums Valentīndienas ekspreša tuvumā! Bauskas BJC kolektīvs vēl ikvienam justies kā eņģelim, spēt saklausīt savus smieklus un katrā peļķē ieraudzīt debesis!

FOTOGALERIJU SKATĪT ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas