Bauskas novada dome

Jaunumi


Uzņēmējus aicina piedalīties Zemgales uzņēmēju dienās2015.03.17 Komentāri (0) Uzņēmējus aicina piedalīties Zemgales uzņēmēju dienās

Pieteikums

Uzaicinājums uzņēmējiem


Š.g. 17. - 18. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda ielā 24, Jelgavā) norisināsies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas rīkotā ikgadējā izstāde - gadatirgus „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015”.

„Sekmīgai Latvijas ekonomikas attīstībai ir svarīga sakārtota uzņēmējdarbības vide reģionos, tādēļ nozīmīga ir uzņēmumu un pašvaldību efektīva sadarbība un informācijas apmaiņa. Lai sekmīgi virzītos uz šo mērķi, LTKR un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija rīko nu jau par tradīciju kļuvušo ikgadējo pasākumu „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015”," saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Aizvadītājā gadā „Uzņēmēju dienas Zemgalē” vienkopus pulcēja vairāk nekā 150 uzņēmumu, kas apmeklētājus iepazīstināja ar savu produkciju un pakalpojumiem. Šī ir lieliska iespēja parādīt Zemgales reģiona uzņēmējdarbības daudzveidību un izstāstīt savus veiksmes stāstus ļoti plašai mērķauditorijai: pagājušajā gadā izstādi apmeklēja 7 000 apmeklētāju.

Šogad pasākuma ietvaros norisināsies izstāde Zemgales Olimpiskajā centrā, Biznesa iespēju forums, individuālas diskusijas ar LTRK Padomes locekļiem, uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem, Zemgales „Latvijas labumu” parāde, kā arī plaša kultūras pasākumu programma. Biznesa iespēju forums tiks veidots atbilstoši pašvaldību un uzņēmēju interesēm, piesaistot pārstāvjus no Saeimas komisijām, Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības lietu ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Komercbanku ekspertus un mēdiju pārstāvjus.

Reģiona iedzīvotāju un viesu uzmanību saistīs arī Zemgales „Latvijas labumu” parāde, kas būs atraktīvs gājiens, kurā aicināti piedalīties gan zemnieki un lauksaimnieki, gan tirgotāji un ikvienu citu nozari pārstāvoši ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, kuri gatavi ar lepnumu parādīt Latvijā radīto.

Veidosim „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015” kopā, lai tās kļūtu par ikgadēju Zemgales reģiona vērienīgu pasākumu, kur kopā priecāties par novada sasniegumiem izstādē - gadatirgū, diskutētu par aktualitātēm Biznesa iespēju forumā, pašvaldību ekspozīcijās iepazītos ar katra novada iespējām tūrisma, izglītības, uzņēmējdarbības un investīciju jomā, kā arī vērotu novadu kolektīvu uzstāšanos pasākuma kultūras programmas ietvaros.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 262 uzņēmumus, 43 nozaru asociācijas, 7 pilsētu uzņēmēju klubus un 6 citas uzņēmēju apvienības. LTRK biedru — uzņēmumu - apgrozījums 2013.gadā pārsniedza 13,5 miljardus eiro!

LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.
Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām - LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas