Bauskas novada dome

Jaunumi


Svinīgajā solījumā sola uzticību un labus darbus Latvijas labā2017.11.10 Komentāri (0) Svinīgajā solījumā sola uzticību un labus darbus Latvijas labā

Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija Bauskas novada pašvaldībā notika 7.novembrī. Svinīgo solījumu deva divi Latvijas jaunie pilsoņi Ivans Kabanovs no Rundāles novada un Valērijs Grjazevs  no Bauskas novada.

Pēc svinīgā solījuma nodošanas jaunos pilsoņus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, vēlot panākumus un daudz raženi paveiktu darbu Latvijas labā.  Rundāles novada domes priekšsēdētāja vietniece Inta Klīve sveica sava novada jauno pilsoni.

jaunos pilsoņus uzrunāja arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Bauskas nodaļas vadītāja Ilona Ķepale.

 

 

Tika atskaņots arī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sveiciens un uzruna jaunajiem pilsoņiem.

Pēc pasākuma svinīgās daļas dalībniekiem koncertēja Bauskas sākumskolas 3.b klases audzēkņi mūzikas skolotājas Dainas Ārmanes vadībā. Visi tika aicināti arī uz kopēju fotografēšanos.

2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas