Bauskas novada dome

Jaunumi


Svētkus svin trīs novada izglītības iestādes2014.10.22 Komentāri (0) Svētkus svin trīs novada izglītības iestādes

Šajā nedēļa nozīmīgas jubilejas atzīmē trīs novada izglītības iestādes. 22.oktobrī uz svinīgu koncertu “Manai skolai – 25” viesus gaidīs Uzvaras vidusskolas kolektīvs, savukārt 25.oktobrī uz salidojumu pulcēsies šīs skolas absolventi. 22.oktobrī Uzvaras vidusskolu dosies sveikt arī novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Izglītības iestāde kā dāvinājumu saņems grāmatu – krāšņu foto albumu „Citāda Latvija”

Domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis 25.oktobrī viesosies Bauskas pilsētas pamatskolā, kur norisināsies svinīgs sarīkojums, veltīts izglītības iestādes 95.dzimšanas dienai. Pasākuma ietvaros priekšsēdētāja vietnieks pasniegs Goda rakstus pamatskolas ilggadējiem pedagogiem. Bauskas novada Goda rakstu un naudas balvu EUR 100 saņems Dainis Cipulis un Roze Bruģe. 

Svētkus sestdien, 25.oktobrī, svinēs arī Bauskas 2.vidusskola. Jau 70 gadus šī skola sniedz zināšanas maziem un lielākiem baušķeniekiem. Par nopelniem izglītībā un sabiedrības saliedēšanā novada un valsts mērogā un sakarā ar izglītības iestādes 70 gadu jubileju, domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks Bauskas 2.vidusskolas kolektīvam pasniegs Bauskas novada domes Goda rakstu un naudas balvu EUR 1000.


Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas