Bauskas novada dome

Jaunumi


Sveic Latvijas jaunos pilsoņus2018.01.31 Komentāri (0) Sveic Latvijas jaunos pilsoņus

Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija Bauskas novada pašvaldībā notika 30.janvārī. Svinīgo solījumu deva pieci Latvijas jaunie pilsoņi. Trīs Bauskas novada iedzīvotāji: Aleksandrs Kisels, Svetlana Kakse un Igors Zemecs, kā arī divi Iecavas novada pārstāvji: Irina Veremeičika un Imants Grincevičus.

Pēc svinīgā solījuma nodošanas jaunos pilsoņus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, vēlot panākumus un daudz raženi paveiktu darbu Latvijas labā.

Iecavas novada iedzīvotājus bija ieradies sveikt novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, veltot atzinības vārdus par izvēli kļūt par Latvijas pilsoņiem. 

Svinīgajā pasākumā topošie pilsoņi saņēma piemiņas dāvanas gan no novada pašvaldības vadītājiem, gan Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes.

Tika atskaņots arī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sveiciens un uzruna jaunajiem pilsoņiem.

Pēc pasākuma svinīgās daļas dalībniekiem koncertēja Bauskas sākumskolas audzēkņi mūzikas skolotājas Dainas Ārmanes vadībā. Visi tika aicināti arī uz kopēju fotografēšanos.

2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas