Bauskas novada dome

Jaunumi


2014.10.24 Komentāri (0) Saņemts pozitīvs atzinums no VRAA par projekta „RAIN-WATER-MAN” īstenošanu

Šodien, 24.oktobrī Bauskas novada pašvaldībā bija ieradušies Valsts Reģionālās attīstības ministrijas finanšu eksperti, kas veica pašvaldībā īstenotā projekta Nr.LLIV-339 „Ilgtspējīga lietus ūdens kanalizācijas apsaimniekošana Lielupes baseina vides kvalitātes uzlabošanai” (Projekta īsais nosaukums: „RAIN-WATER-MAN”) kontroli projekta īstenošanas vietā par laika periodu no 2013.gada 3.septembra līdz 2014.gada 2.septembrim.

Pēc trīs stundu ilgas dokumentācijas pārbaudes, mutvārdu skaidrojumiem par projekta īstenošanu no projekta vadītājas, pašvaldība saņēmusi pozitīvu projekta ieviešanas novērtējumu. 

Projekta audita laikā tika vērtēts vai pašvaldība ir nodrošinājusi projekta iekšējo kontroli, dokumentācijas kārtošanas pareizību, vai tiek nodrošināta attiecināmo izmaksu nodalīšana, vai veiktie maksājumi ir izsekojami un pamato izdevumus, vai ir sasniegti plānotie rezultāti un vai projekta laikā izveidotās vērtības tiek izmantotas projekta mērķim. Kopumā tika secināts, ka projekta īstenošanas un rezultātu novērtējums ir atbilstošs projekta programmas prasībām.

Atgādinām, ka projekta „RAIN-WATER-MAN” ietvaros tika veikti lietus ūdens kanalizācijas sistēmas rekonstrukcijas būvdarbi noteiktā pilsētas teritorijā, izstrādātas vadlīnijas lietusūdens apsaimniekošanas pasākumu uzlabošanai, tika organizētas apmācības par jaunāko tehnoloģiju, vides jautājumiem, normatīvo aktu prasībām un tehniskiem risinājumiem lietusūdeņu apsaimniekošanā, kur tika iesaistīti pašvaldības un komunālo dienestu speciālisti, uzņēmēji, zemnieki un citi interesenti.

 

Laine Baha

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja,
projekta „RAIN-WATER-MAN” vadītāja.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas