Bauskas novada dome

Jaunumi


Rudens brīvdienās Codes bērni un vecāki darbojas „Roku rokā”2018.10.26 Komentāri (0) Rudens brīvdienās Codes bērni un vecāki darbojas „Roku rokā”

Codes pamatskolā turpinās aktivitātes Valsts Reģionālās attīstības aģentūras un Bauskas novada pašvaldības finansētajā  Ģimeņu atbalsta projektā „Lielas rokas, mazas rokas – visām kopā darbi sokas”. Rudens brīvdienās šeit norisinājās daudzveidīga un interesanta Ģimeņu nometne „Roku rokā” skolas skolēniem kopā ar vecākiem. Bērniem bija iespējams veikt dažādas radošas, aktīvas, atraktīvas nodarbības, ko organizēja Codes pamatskolas pedagogi un Bauskas novada Jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga kopā ar jauniešiem. Vecāki, savukārt, tikās ar psihologu, iepazinās ar ekoloģisko kosmētiku un  veselīgu dzīvesveidu, strādājot radošajā darbnīcā izveidoja katrs pats savu roku krēmu.

Visaizraujošākās izvērtās bērnu un vecāku kopīgās nodarbības – gan Simtgades koka veidošana no dzijas stumbra un  ar katra nometnes dalībnieka plaukstu lapotni, gan Jautrais ģimeņu konkurss – ar izzinošām viktorīnām, dažādu salātu gatavošanu un kopīgu mielastu konkursa noslēgumā.

Nometnes „Roku rokā” noslēgumā, piektdien, visi nometnes dalībnieki kopā ar vecākiem, mazajiem brāļiem un māsām devās piedzīvojumu pilnā ekskursijā uz Rīgas Zooloģisko dārzu. Lai arī ārā visu nedēļu valdīja rudenīgi vēss laiks, tas netraucēja nometnes dalībniekiem izjust vienam otra silto un atbalstošo rokas spiedienu.

Nometnes vadītāja Linda Jakutāviča


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas