Bauskas novada dome

Jaunumi


Potenciālos audžuvecākus, aizbildņus, adoptētājus un citus aicina uz sarunu ar psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu2020.07.30 Komentāri (0) Potenciālos audžuvecākus, aizbildņus, adoptētājus un citus aicina uz sarunu ar psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu

Aicinām potenciālos audžuvecākus, aizbildņus un adoptētājus un visus, kam rūp krīzes situācijās vai bez aprūpes palikušu jauniešu labklājība, uz sarunu ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu un pusaudžu psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu par pusaudžu garīgo veselību un ar to saistītiem jautājumiem:

• Kādas ir biežākās pusaudžu garīgās veselības problēmas? Kas tās izraisa? Kā atpazīt problēmas un traucējumus?
• Ko darīt, ja pusaudzis neklausa, klaiņo vai uzvedas agresīvi? Kādi praktiski paņēmieni palīdzēs labāk saprasties ar pusaudzi?
• Kad jāsāk uztraukties par atkarībām?
• Kādos gadījumos un kur meklēt profesionālu atbalstu?

 

Pasākums notiks 2020. gada 19. augustā plkst. 15.00 – 18.00, Bauskā. Precīzu pasākuma vietu paziņosim pirms pasākuma, rakstot uz jūsu pieteikumā norādīto e-pastu.


Dalība pasākumā ir bez maksas aizpildot pieteikumu: ŠEIT. 


Uz sarunu tiek aicināti Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku un citu tuvāko novadu iedzīvotāji un speciālisti. Līdzīgs pasākums drīzumā notiks Jelgavā. Pasākumi tiek organizēti projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros - informējoši, izglītojoši un motivējoši pasākumi ar mērķi atbalstīt un motivēt potenciālos aizbildņus, adoptētājus un audžuģimenes un sniedzot praktisku informāciju.

 

Ilva Kalnāja,
Projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste
Kontaktinformācija: 266814226; ilva.kalnaja@zpr.gov.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas