Bauskas novada dome

Jaunumi


Plūdoņa dzimšanas diena Bauskas Centrālajā bibliotēkā2016.03.09 Komentāri (0) Plūdoņa dzimšanas diena Bauskas Centrālajā bibliotēkā

Tuvojas mūsu novada lepnuma – dzejnieka Viļa Plūdoņa dzimšanas diena. Pērn to pirmo reizi īpaši atzīmējām Bauskas Centrālajā bibliotēkā, kur tā guva skolu jauniešu un citu bibliotēkas apmeklētāju ievērību. Tāpēc turpinām šo tradīciju arī šogad, aicinot mūsu bibliotēkas lietotājus, pedagogus, skolu jaunatni un citus interesentus apmeklēt Bauskas Centrālo bibliotēku 9. martā, kur paredzētas dzejnieka Plūdoņa dzimšanas dienai veltītas aktivitātes.

Pasākuma atklāšana notiks abonementa daļā plkst. 11. Tajā piedalīsies Bauskas Valsts ģimnāzijas literatūras skolotāja Vija Cerusa ar saviem audzēkņiem. Turpat visu dienu Ceraukstes pagasta bibliotekāre Valentīna Tarvide un Plūdoņa muzeja darbiniece Signe Samsone, kas parasti iejūtas Zaķu mammas lomā, stāstīs par Plūdoni un citiem novada literātiem. Apmeklētāji, atbildot uz jautājumiem par stāstījumā dzirdēto, varēs nopelnīt saldas balvas. Abonementa darbinieces būs sagatavojušas prezentāciju par Plūdoni.

Biznesa bibliotēkā no plkst.13.00 līdz 13.30 muzicēs Ceraukstes pagasta folkloras kopa „Laukam pāri”. No plkst. 14.00 līdz 14.30 izstādes „No puķēm vismīļākās” māksliniece Aiva Linkeviča iepazīstinās ar saviem darbiem. Par Bērnu žūriju un Bērnu bibliotēkas darbu varēs uzzināt no plkst. 14.30 – 15.00. Starplaikos tiks runāta Plūdoņa dzeja.

Savukārt Bauskas interneta lasītavā no 11.00 – 15.00 tiks demonstrētas Bauskas pilsētas pamatskolas bērnu filmiņas, kas veltītas Plūdonim, un Bauskas Centrālās bibliotēkas prezentācijas par pasākumiem, kas gadu gaitā veltīti Plūdonim. Pasākuma apmeklētāji – skolu audzēkņi – tiek aicināti sniegt savus priekšnesumus kā dāvanu dzejniekam Plūdonim.

Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt Bauskas Centrālo bibliotēku dzejnieka Plūdoņa dzimšanas dienā, lai pieminētu rakstnieku. Uz tikšanos Bauskas Centrālajā bibliotēkā 9. martā!

Laimdota Ozoliņa                
Bauskas CB galvenā bibliogrāfe

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas