Bauskas novada dome

Jaunumi


Pašvaldība sveic dižo jubilāri Olgu Reingoldi2020.01.24 Komentāri (0) Pašvaldība sveic dižo jubilāri Olgu Reingoldi

24.janvārī novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs sveica baušķenieci, Olgu Reingoldi deviņdesmitajā dzimšanas dienā. Olgas kundzes (dzimusi Kviese), dzimtā puse ir  Skaistkalnes pagastā,  mājās „Kvieši”. Viņas vecāki Mārtiņš un Milda Kvieši bija zemnieki (zeme piešķirta par piedalīšanos Brīvības cīņās) ar plaukstošu saimniecību (viņu telefona Nr. minēts pat Latviešu konversācijas vārdnīcā).

 

Olga Reingolde savulaik absolvējusi Bauskas 1. vidusskolu un Latvijas universitātes Ekonomikas fakultāti. Pēc universitātes viņa tika norīkota darbā Aizputes apriņķī.  Tur Olgas kundze satika savu otru pusīti - Voldemāru Reingoldu. Ģimenē piedzima divi bērni - Andris Reingolds un Ilona Anita Reingolde.

 

Pēc Aizputes apriņķa likvidēšanas ģimene pārcēlās uz Bauskas pusi. 1967. gadā iegādājās māju Bauskā. Olgai ir 4 mazbērni un divi mazmazbērni — Kate un Kristaps.

Olga strādājusi Bauskas rajona izpildu komitejas Finanšu nodaļā par ekonomisti un līdz pensijai — Bauskas rajona Sakaru centrā par galveno grāmatvedi. Vaļasprieks — dārzkopība un puķkopība. Īpaši mīļi Olgas kundzei ir puķuzirnīši. „Reiz mums viss dārzs bija puķuzirņu lauks. Vēl tagad viņa izaudzē tomātu un gurķu stādus, ievērojot mēness fāzes, sēšanas dienas u.tml. dārza gudrības,” atzīst Olgas kundzes meita Ilona Anita Ķepale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas