Bauskas novada dome

Jaunumi


Pašvaldība sadarbojas ar uzņēmēju par kopējām iecerēm teritorijas attīstībai2016.01.22 Komentāri (0) Pašvaldība sadarbojas ar uzņēmēju par kopējām iecerēm teritorijas attīstībai

Bauskas novada pašvaldības vadības tikšanās ar  AS „Putnu fabrika Ķekava” un SIA „Lielzeltiņi” valdes priekšsēdētāju Andrius Pranckevičius un mārketinga vadītāju Maiju Avotu novada domē notika 21.janvārī. Šī tikšanās ir turpinājums 2015.gada rudenī uzsāktajai sarunai, kad uzņēmumu SIA “Lielzeltiņi” apmeklēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un ar pašvaldību aizsāka sarunu par kopējām iecerēm teritorijas attīstībai un pašvaldības degradēto teritoriju sakārtošanas jautājumos.

Galvenā sarunu tēma bija jaunu ceļu izbūve/ pārbūve uz ražotnēm, kas atrodas Bauskas novadā, un atvieglotu uzņēmumu loģistiku un veicinātu jaunu darbavietu radīšanu. Bauskas pilsētā smagie kravas auto brauc caur pilsētas dzīvojamiem rajoniem, lai nokļūtu līdz ražotnei.  A.Pranckevičus bija ieinteresēts sadarbībā ar pašvaldību, jo ik dienas uz SIA „Lielzeltiņi” tiek nogādāta gan putnu barība, gan transportēta produkcija, kas uztur augstu transporta intensitāti pilsētā, kā arī kavē uzņēmuma attīstību. Lidlauka ielas izbūves tehniskais projekts tiks izstrādāts 2016. gadā, bet būvniecības darbus industriālā un loģistikas parka (ILP) teritorijā plānots uzsākt 2017.gadā.

Tika pārrunāta nodoma protokola sagatavošana investīciju piesaistei. Pašvaldības ieguldījums sakārtošanai ILP plānots apmēram 2 miljonu eiro apmērā. Sadarbības rezultāts būs jaunu darbavietu izveide.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas