Bauskas novada dome

Jaunumi


Paredzēta uznēmējiem tikšanās: Vai energoefektivitāte atmaksājas?2018.02.06 Komentāri (0) Paredzēta uznēmējiem tikšanās: Vai energoefektivitāte atmaksājas?

Cien. Uzņēmēj, aicinām un tikšanos par jaunu valsts atbalsta programmu uzņēmumu energoefektivitātei: 6.februārī plkst. 16:00 Bauskā, Uzvaras ielā 1, 3.stāva zālē.

Pētījumi rāda, ka aptuveni 10% uzņēmumu lielākā izmaksu pozīcija ir izmaksas par enerģiju,  vēl 25% uzņēmumu tā ir otra vai trešā lielākā izdevumu pozīcija. Pasaulē un Eiropā šobrīd ir ļoti plašs dažādu instrumentu klāsts, ar kuru palīdzību uzņēmumi var kļūt energoefektīvāki, mazāk tērēt par enerģiju, kļūt konkurētspējīgāki un fokusēties uz izaugsmi.

Attīstības finanšu institūcija ALTUM sākusi piedāvāt pavisam jaunu finanšu instrumentu, kas uzņēmumiem var palīdzēt  sasniegt šo mērķi.

Tagad uzņēmumiem ir pieejams finansējums līdz 500 tūkstošiem eiro dažādiem energoefektivitātes pasākumiem. Piemēram, lai iegādātos jaunas, enerģiju taupošas ražošanas iekārtas, apgaismojuma atjaunošanai, apkures un kondicionēšanas sistēmām u.c.  vajadzībām.

Ir aprēķināts, ka veicot investīcijas modernākās iekārtās, uzņēmumi var panākt tiešām būtisku enerģijas ietaupījumu – nomainot apgaismojumu pat 50%.

Tikšanās laikā uzzināsiet:

-          Kādas ir finansējuma izmantošanas iespējas un nosacījumi?

-          Kā izvērtēt paredzamo enerģijas ietaupījumu un cik ilgā laikā investīcijas var atpelnīties?

-          Ar ko jāsāk, lai uzlabotu sava uzņēmuma energoefektivitāti un gūtu taustāmu finansiālu ieguvumu?

Piedalīsies:  Altum uzņēmumu enerģētikas eksperts Edgars Kudurs,  kā arī ALTUM Zemgales reģiona darbinieki?

Tikšanās laikā būs iespēja saņemt Individuālas konsultācijas par valsts  atbalsta programmu uzņēmumu energoefektivitātei.

Ja esat iesiet ieinteresēti, bet nevariet apmeklēt tikšanos, lūgums zvanīt t. Nr. 29515605, vai rakstīt uz e-pastu marita.jirgensone@altum.lv

Lūgums pieteikties uz tikšanos 06.02.2018. Bauskā,  zvanot  t. Nr. 29515605, vai rakstot uz e-pastu marita.jirgensone@altum.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas