Bauskas novada dome

Jaunumi


Parakstīts sadarbības līgumu par projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! 2019” realizāciju Komentāri (0) Parakstīts sadarbības līgumu par projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! 2019” realizāciju

Šī gada 22.februārī Bauskas novada atpūtas kompleksā “Miķelis” Latvijas un Lietuvas pierobežu pašvaldību vadītāji  parakstītīja sadarbības līgumu par projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! 2019” realizāciju,  kura mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar pierobežas tūrisma objektiem un  pasākumiem. Katras pašvaldības finansējums sastāda 867.75 euro, kuri tiks novirzīti maršruta bukleta izdošanai, balvu iegādei, noslēguma pasākuma organizēšanai.

Maršrutu un  akciju jau trešo gadu veido un organizē astoņas pašvaldības - Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā. Akcija tiks organizēta no šī gada  1.maija līdz 30.septembrim.

Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem, gan klases biedriem! Akcijā var piedalīties Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji no 12 gadu vecuma. Maršruta un akcijas brošūra, kurā būs pieejama informācija par 24 akcijas objektiem un pasākumiem un papildus apskates vietām kopīgajā maršrutā, tiks izdota aprīlī un būs pieejama Tūrisma informācijas centros Bauskā, Biržos, Pasvalē, Pakrojā un Jonišķos.

 

Šī gada akcijā ir daudz jaunumu:

  • visi objekti pieejami jebkurā diennakts laikā;
  • tiem nav ieejas maksas;
  • lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie akcijas objekta (jāuztaisa selfijs)! 
  • akcijas zīmogu varēsi saņemt Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam!
  • tiks veidota mobilā aplikācija;

Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros līdz  1.oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no 16 balvām:

  • 4 (četri) Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16  (sešpadsmit) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas, Jonišķu rajona pašvaldībām.
  • 4 (četri) Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16 (sešpadsmit) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.
  • Papildus 8 (astoņi) dalībnieki, no tiem, kas iesniedza derīgas  anketas, bet nav ieguvuši velosipēdus,  varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas – dāvanu kartes romantiskām pusdienām vai nakšņošanai.

 

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 12.oktobrī Iecavā, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

 

Par akciju, sadarbības teritorijas aktuālo tūrisma piedāvājumu un pasākumiem var  uzzināt sekojot FB lapai @kaiminizemgale

 

Inese Turkupole-Zilpure, 
Bauskas Tūrisma informācijas centra un projekta vadītāja
T.63923797, inese.turkupole.zilpure@bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas