Bauskas novada dome

Jaunumi


Par konkursa “Gada labākais ekonomikā” laureāti kļūst Bauskas sākumskolas direktore Linuta Ģerģe2016.06.17 Komentāri (0) Par konkursa “Gada labākais ekonomikā” laureāti kļūst Bauskas sākumskolas direktore Linuta Ģerģe

Lai veicinātu sabiedrības interesi par Latvijas jauniešu sasniegumiem ekonomikā, Junior Achievement Latvija (JA Latvija) no 1996. gada rīko konkursu „Gada labākais ekonomikā”. Šogad konkursa “Gada labākais ekonomikā 2016” laureātus godināja 16. jūnijā, Latvijas Bankas Zelta zālē.

Konkursā  tika noteikti un apbalvoti labākie JA Latvija programmu dalībnieki – pedagogi, skolu direktori un skolēni, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību. 

JA Latvija un sadarbības partneri īpaši pateicās skolotājiem, kuri iemieso pedagoga profesijas mīlestību un devuši lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas Latvijas sabiedrības veidošanā. Sumināti tika skolēni, kas ne tikai sasnieguši izcilus rezultātus ekonomiskās izglītības teorijā, bet arī veiksmīgi un radoši pielietojuši šīs zināšanas biznesa praksē un bijuši sociāli atbildīgi, darbojoties JA Latvija programmās.

Esam priecīgi, ka nominantu vidū bija arī Bauskas sākumskolas skolotāja Santa Nākmane, kurai par labo darbu ar sākumskolas skolēniem būs iespēja doties braucienā uz Briseli pie Ineses Vaideres. S.Nākmane ir ļoti priecīga par iegūto un atzīst, ka darbs ar skolēniem viņai sagādā lielu prieku un gandarījumu.

Savukārt, Bauskas sākumskolas direktore Linuta Ģerģe ir kļuvusi par „JA Latvija Gada labāko skolas direktori 2016”. Kā atzina L.Ģerģe, šī nominācija ir nākusi negaidīti, bet pelnīt. Bauskas sākumskolas vadības atbalsts finanšu pratības konkursos un uzņēmējspēju attīstīšanai skolā ir bijis vienmēr.

Abas laureātes sveica arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Solvita Lauzēja
“JA Latvija” izglītības programmu ieviesēja – skolotāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas