Bauskas novada dome

Jaunumi


Novada augstāko apbalvojumu par mūža ieguldījumu pedagoģijā pasniedz skolotājai Mudītei Strazdiņai2018.09.06 Komentāri (0) Novada augstāko apbalvojumu par mūža ieguldījumu pedagoģijā pasniedz skolotājai Mudītei Strazdiņai

Sirsnīgā, kolēģu rīkotā pasākumā Bauskas 2.vidusskolā 5.septembrī Bauskas novada pašvaldības augstākais apbalvojums „Mūža ieguldījums” par mūža devumu izglītības jomā tika pasniegts ilggadējai pedagoģei Mudītei Strazdiņai.

Skolotāju bija ieradušies sveikt esošie un bijušie kolēģi, skolēni un ģimenes locekļi.

Mudīte Strazdiņa pedagoģiskā darba gaitas sākusi 1956.gadā Mežgaļu skolā. Pēc tam M.Strazdiņa strādājusi Pamūšas septiņgadīgajā skolā, bet no 1959.gada bijusi audzinātāja Bauskas bērnunamā. Skolotāja bijusi ne tikai padomdevējs, bet arī atbalsts saviem audzēkņiem, iedvesmojot un prasot iesākto pabeigt līdz galam, saskatīt un turēt godā dzīves pamatvērtības: godaprātu, daba prieku un atbildību.

M.Strazdiņa savulaik bijusi Bauskas rajona Tautas Izglītības nodaļas vadītāja. Viņa bijusi aktīva augstskolas filiāles dibināšanas idejas domubiedru dalībniece un no 1997.gada bija pirmā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas vadītāja.

Savulaik M.Strazdiņa saņēmusi vairākus nozīmīgus apbalvojumus par sava darba profesionalitāti un personīgo ieguldījumu izglītības darbā.

Pašreiz M.Strazdiņa turpina strādāt Bauskas 2.vidusskolā par garderobisti dežuranti.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas