Bauskas novada dome

Jaunumi


Mūspuses daiļdārzu kopēji gūst pieredzi Dobelē2014.08.22 Komentāri (0) Mūspuses daiļdārzu kopēji gūst pieredzi Dobelē

Saturīgā pieredzes apmaiņas braucienā 19.augustā devās Bauskas novada pašvaldības organizētā konkursa „Bauskas novada rota” dalībnieki. Pieredzes apmaiņas braucienu pašvaldība dāvāja visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu, laiku un izdomu kopjot savus daiļdārzus.

Šajā reizē kā pieredzes smelšanās vieta tika izraudzīts kaimiņu novads – Dobele.

Mūsu daiļdārzu kopēji aplūkoja  Līgas un Aivara Beņķu, Klūgu ģimenes, Štelmaheru un Bauzes ģimenes daiļdārzus. Bija skatāmi gan skaistgi savā vienkāršībā, gan izcili pārdomāti un izplānoti, gan mazo arhitektūras formu piepildīti dārzi.

Lielisks jaunu zināšanu avots bija izcilā selekcionāra Pētera Upūša muzeja un dārza apmeklējums un dažādu plūmju un ābolu jaunāko šķirņu augļu degustēšana.

Mājupceļā brauciena dalībnieki pauda savu gandarījumu par gūto pieredzi un zināšanām, par iespēju savstarpēji vienam otru iepazīt, dibinot jaunus kontaktus un norunājot tikšanos daiļdārzos tepat mūsu novadā.

Kā konkursa gala pasākums 16.septembrī iecerēta tikšanās ar pašvaldības vadību,  kaimiņu novada daiļdārznieci Sarmīti Avotu un paredzētas arī citas aktivitātes.

 

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas