Bauskas novada dome

Jaunumi


Militāro mācību nodrošināšanai, notiek zemes un objektu izmantošanas saskaņošana ar īpašniekiem2020.07.31 Komentāri (0) Militāro mācību nodrošināšanai, notiek zemes un objektu izmantošanas saskaņošana ar īpašniekiem

Militārās mācības „Namejs 2020” tiek organizētas, lai pārbaudītu un pilnveidotu Nacionālo bruņoto spēku gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei kā patstāvīgi tā arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

Militāro mācību cikla aktīvajā fāzē no 21. līdz 27.septembrim tiks iesaistīti gan Latvijas karavīri, zemessargi, gan ASV un NATO paplašinātās kaujas grupas Latvijā- eFP karavīri.

Lai nodrošinātu mācību norisi, Zemessardzes 1.Rīgas brigāde līdz augusta beigām veiks zemes un objektu izmantošanas saskaņošanu ar īpašniekiem Zemgalē, t.sk. Bauskas novadā.

„Mācību norisei ārpus militāriem objektiem – poligoniem ir būtiska nozīme, lai turpinātu apmācīt karavīrus aizsargāt Latvijas valsts teritoriju," informē I.Harlapenkovs, Latvijas Republikas Zemessardze, Zemessardzes 1.Rīgas brigādes pulkvežleitnants

Inga Pinne
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas