Bauskas novada dome

Jaunumi


Latvijas Zaļais punkts aicina piedalīties foto orientēšanās sacensībās2016.07.15 Komentāri (0) Latvijas Zaļais punkts aicina piedalīties foto orientēšanās sacensībās

Šī gada 6.augustā Bauskas pilsētas svētku ietvaros notiks Latvijas Zaļā punkta foto orientēšanās sacensības „Šķirošanas skrējiens Bauskā”, lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu atkritumu šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi. 

Foto orientēšanās sacensībās ir aicināts piedalīties ikviens - ģimenes, bērni, jaunieši, darba kolēģi un arī pilsētas viesi.  Pasākums ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam apvienot lietderīgo, veselīgo un patīkamo – sportiskā noskaņojumā, svaigā gaisā praksē uzzināt šķirošanas konteineru atrašanās vietas Bauskas pilsētā.

Skrējiena „Dalības maksa” ir plastmasas (PET) pudele no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

Skrējiena starts tiks dots laukumā pie Kalna ielas, Latvijas Zaļā punkta teltī, kur jau no plkst. 12.00 sāksies dalībnieku reģistrācija, un starts tiks dots plkst.13.00. Par mūziku un jautru noskaņu rūpēsies DJ Cimo.

„Šķirošanas skrējiena Bauskā” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem – numurētiem atkritumu šķirošanas konteineriem Bauskas pilsētā, kas atzīmēti kartē. Distanci drīkst veikt skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no veikala “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Šķirošanas skrējiena” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk plastmasas pudeļu, saņems dāvanu grozu no veikala “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no vides apsaimniekošanas uzņēmuma “ Vides serviss”.

Foto orientēšanās sacensību nolikums un pieteikšanās - AS “Latvijas Zaļais punkts” mājas lapā – www.zalais.lv.

„Šķirošanas skrējienu Bauskā” rīko AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu “Vides serviss”, Bauskas kultūras centru, “Rimi Latvia” un AS “CIDO grupa”. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas