Bauskas novada dome

Jaunumi


Kristaps Ozols, restorāns „Mūza”: sadodamies rokās un izdarām2017.02.03 Komentāri (0) Kristaps Ozols, restorāns „Mūza”: sadodamies rokās un izdarām

Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes izbraukuma sēde 1.februārī notika atpūtas kompleksā „Rožmalas”. Sēde bija atklāta, tajā varēja piedalīties ikviens interesents, kam apspriežamā tēma bija interesanta un saistoša. Šī tikšanās pulcināja ap 30 uzņēmēju. Tika runāts par iespēju paplašināšanu pašvaldības un uzņēmēju sadarbībā tūrisma jomā, kas mūsu novadā ir viena no vadošajām nozarēm, kurā vēl daudz neizmantotu ideju un nišu.

Uz tikšanos aicinātā Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Inese Turkupole-Zilpure uzņēmējiem pastāstīja par iespējām sadarboties un piedāvāt savus pakalpojumus. Par galvenajām tūrisma aktivitātēm šogad, par savlaicīga plānojuma nozīmi u.c. aktualitātēm. Pirmo reizi uz tikšanos ar uzņēmējiem bija aicināts arī Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš. Viņš iezīmēja aizsākušos gadu ar vairākiem plaša apjoma pasākumiem – Vimbu svētki aprīlī, jauniešu pasākums „Toņi un pustoņi”  maijā, Bauskas novada svētki Rožmalās, Bauskas smeķis u.c. J.Dūmiņš uzsvēra, ka laba sadarbība ar uzņēmēju ir ļoti svarīgs rīks, lai pasākums izdotos. Svarīgi ir strādāt uz uzņēmēju arī nesezonā, kad tūristu ir mazāk.

Restorāna „Mūza” vadītājs Kristaps Ozols savā stāstījumā atzina, ka līdz šim izveidojusies cieša sadarbība ar Bauskas Kultūras centru.  Tikai sadodoties rokās un vienam otru uzklausot, iespējams īstenot oriģinālas idejas.

Atpūtas kompleksa „Rožmalas” pārstāve Anita Dzelzkalēja par sadarbību ar pašvaldību sacīja „Es vienmēr saku  -„ jā”, ja mani aicina. Un tikai pēc tam domāju, kā es to izdarīšu. Pateikt „nē” man maksā dārgāk”. Viņa atzina, ka iespēju ir pietiekoši, atliek tikai atsaukties un vēlēties iet un darīt.

Bauskas novada administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone informēja uzņēmējus par Bauskas sadraudzības pašvaldības Čehijā Nāhodas piedāvājumu Bauska,  kādai no pašvaldībām Polijā un Slovēnijā piedalīties starptautiskā kultūrtūrisma projektā „VIA Adriatica Via Baltica”.

Tikšanās reizē uzņēmēji atzina, ka par maz dažādām aktivitātēm tiek izmantots Bauskas Rātslaukums. Tai jābūt vietai, kur visu laiku kaut kas notiek.

Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes vadītājs Aivars Svarenieks atzina, ka visbūtiskākā lieta sadarbībā ir – aktīva un konstruktīva domu apmaiņa un informācijas aprite.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas