Bauskas novada dome

Jaunumi


Kārļa Kazāka un Anetes Kozlovskas koncerts Bauskas pilī2016.09.10 Komentāri (0) Kārļa Kazāka un Anetes Kozlovskas koncerts Bauskas pilī

Sestdien, 10.septembrī, plkst. 18:00 Bauskas pils muzejā notiks dziesminieku Kārļa Kazāka un Anetes Kozlovskas koncerts, klausītājiem atskaņojot mūziķa sacerētus un ilgi lolotus skaņdarbus.

Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska kopā muzicē jau vairākus gadus. Kā saka pats mūziķis: “Es vienkārši mīlu to, kā viņa piespēlē manās dziesmās”, tieši tāpēc dziedātāja un pianiste Anete Kozlovska ar savu balsi un klavieru skaņām iekrāsojusi jau trīs Kārļa Kazāka izdotos albumus.

Līdz šim Kārlis Kazāks izdevis vairākus solo albumus – “Uz manām plaukstām” (2007), “16 stundas” (2011), “Gultnes” (2013) un “Viņa” (2015). Mūziķis ir radījis arī divus šūpuļdziesmu albumus bērniem – “Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam” (2007) un otru albumu “Tēti dzied šūpuļdziesmas”, kurš ir radīts kopā ar sabiedrībā zināmiem tēviem un ticis dāvināts Latvijas bērnunamiem un sociālajiem dienestiem. Dziesminieks radījis oriģinālmūziku Latvijas Leļļu teātra izrādei “Emīls un Berlīnes zēni” (režisors Ģirts Šolis) un izrādei Latvijas Nacionālajā teātrī “Jaunā ārsta piezīmes” (režisori Jānis Vimba un Kaspars Zvīgulis).

Kā saka pats dziesminieks Kārlis Kazāks: “Man katra jauna dziesma ir kā atklājums. Vispirms jau sev pašam. Tas ir arī piedzīvojums, kura nozīmi ne vienmēr spēju aptvert uzreiz – nereti iepazīstu dziesmas no jauna un pavisam citādāk ilgi pēc to tapšanas.”

Labu laikapstākļu gadījumā koncerts norisināsies Bauskas pils vecajā daļā, tāpēc vēlams līdzi paņemt ērtāku spilvenu vai plediņu. Koncerta atmosfēru papildinās nelielā āra kafejnīca Livonijas ordeņpils torņa pakājē, kurā ikvienam būs iespēja baudīt tasi gardas zāļu tējas. Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerts norisināsies Bauskas pils Ceremoniju zālē un tējas un vīna baudīšana tiks pārcelta uz restorānu “Pils krogs”.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē, un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauska.pils@gmail.com.

www.bauskaspils.lv

 Biļetes cena: 5 Eur


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas