Bauskas novada dome

Jaunumi


Karjeras attīstības programma jauniešiem “Start Strong” - arī Bauskā!2014.10.23 Komentāri (0) Karjeras attīstības programma jauniešiem “Start Strong” - arī Bauskā!

ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Young Media Sharks un Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām visas vasaras garumā piedāvā divu dienu jauniešu karjeras attīstības programmu Start Strong. 

Arī Bauskas novada vidusskolēniem un studentiem ir unikāla iespēja kļūt par “Start Strong” programmas dalībnieku!
Apmācības notiks 27.un 28.oktobrī Bauskas novada domes 2. stāva zālē, precīza programma un dienu plānojums dalībniekiem tiks nosūtīts e pastā.

Apmācību programmā iekļautas tēmas :
•    Kā lasīt darba sludinājumus un izvēlēties sev visatbilstošāko;
•    Kā uzrakstīt veiksmīgu un mūsdienīgu CV un motivācijas vēstuli;
•    Kā runāt ar darba devēju;
•    Kā parādīt sevi no labākās puses;
•    Kā pārvarēt uztraukumu un ko ņemt vērā darba intervijas laikā;
•    Kā palielināt konkurētspēju darba tirgū.

Programmas ietvaros jauniešiem ir iespēja uzzināt, ko mūsdienās nozīmē “būt konkurētspējīgam darba tirgū” un kas ir tie apstākļi, kas to veicina vai kavē. Programmas laikā jaunieši tiekas ar dažādu nozaru uzņēmējiem un darba devējiem, kuri stāsta par savu pieredzi un to, kas ir noteicošie faktori, izvēloties uzņēmuma darbiniekus. Šī ir lieliska iespēja satikt gan valsts intitūciju, gan nevalstisku organizāciju proferionāļus, kuri labprāt dalās pieredzē un iesaistās diskusijās par darba tirgus vajadzībām un jauniešu spējām, prasmēm un ambīcijām.

Programma piedāvā praktiskas nodarbības un treniņu, rakstot CV un pieteikuma vēs-tules visdažādāko jomu vakancēm, kā arī darba interviju simulācijas spēli, kurā ikvienam programmas dalībniekam ir iespēja piedzīvot darba intervijas vidažādākās izpausmes un situācijas.

“Start Strong” programma apskata galvenās kļūdas meklējot un uzsākot darba gaitas, un tās laikā ir iespējams rast atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem, sākot ar to, kā iz-vēlēties darbības jomu, līdz pat risinājumiem un metodēm, ar kuru palīdzību iespējams pārvarēt bailes un satraukumu darba intervijas laikā.
Programma “Start Strong” jau ir viesojusies Rēzeknē, Ludzā, Salacgrīvā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī.


Pieteikties programmai var līdz 24.oktobrim, sūtot e -pastu: jirgensone.solvita@gmail.com 
Dalība programmā ir bez maksas! 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas