Bauskas novada dome

Jaunumi


Jauniešu aicina pieteikties Pumpurs projektā “LEC Bauska”2019.02.25 Komentāri (0) Jauniešu aicina pieteikties Pumpurs projektā “LEC Bauska”

Jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem aicināti pieteikties biedrības “Piedzīvojuma Gars” Pumpurs projektā “LEC Bauska”. Sagatavotā LEC Pumpurs programma ir pilnībā bezmaksas jauniešiem, kas vēlas attīstīt sevi un savu sabiedrību sev apkārt, taču līdz šim ir pietrūcis atbalsts un atspēriena punkts. Dalība šajā programmā jauniešiem sniegs iespēju saprast savas spējas, vērtības un mērķus, kā arī atbalstīs rast sev apkārt labvēlīgu vidi, kurā varēs sasniegt vairāk nekā sākotnēji spēj iztēloties!

 

 

 

 

 

Projekts “LEC Bauska” sastāv no trīs daļām. Programma sākas ar LEC apmācībām lauku bāzē “Rites” no 9. marta līdz 13. martam. Apmācības ilgs piecas dienas, kurās kopā 25 jaunieši ar PG treneriem dzīvos pie dabas, izzinās sevi un apkārtējos cilvēkus, lai uzstādītu gan individuālos, gan kopējos mērķus un rastu jaunus veselīgus un personības spēcinošus ieradumus. Apmācībās izmantosim gan zemās, gan augstās virvju aktivitātes, dažādus komandu saliedējošos un komunikācijas uzdevumus, kā arī individuālos procesus pašapziņas spēcināšanai.

Pēc apmācībām seko:

  • Sociālo projektu realizēšanaa: LEC apmācību laikā jaunieši izveidos mazās grupiņas, kas paredzētas kā iekšējā atbalsta sistēma pašās apmācībās gan arī pēc tām. Taču galvenokārt šīs mazās grupiņas realizēs sociālos projektus (pasākumu, akciju vai ko citu) savā vietējā vidē, spēcinātu savu personīgo mācīšanos un sāktu veidot savu apkārtni kādu jaunieši paši vēlas.
  • Noslēguma pasākums: kopīgs neformāls pikniks ar visiem projekta jauniešiem, kur notiks tīklošanās savā starpā, projekta izvērtēšana un svarīgā panākumu svinēšana!

 

Lai piedalītos šajā programmā jāaizpilda pieteikuma anketu, ko aicinām jauniešus aizpildīt kopā ar vecākiem vai kādu atbalsta personu.

Pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 25. februārim: ŠEIT

 

Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet ziņu ar praktisko informāciju par apmācību vietu, transporta loģistiku, līdzi ņemamo mantu sarakstu un līgumu, kas jāparaksta jauniešu vecākiem. Apstiprinājuma ziņa iekļaus arī īsu pašizvērtējuma anketu, ko izmantos kā rīku, lai izmērītu programmas kvalitāti.

 

Ar cieņu
Liene Rotberga
Bauskas novada pašvaldības iestāde
“Bauskas novada administrācija”
Jaunatnes lietu speciāliste
#jaunatneBauska
Tālr. 29274437
e-pasts: liene.rotberga@bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas