Bauskas novada dome

Jaunumi


Jaungada balle 2016.12.31 Komentāri (0) Jaungada balle "Lieliskie Ulmaņlaiki" Bauskā kopā ar grupu "Bellaccord Tanzorchester" un Emīlu Kivlenieku

Naktī no 31. decembra uz 1. janvāri Bauskas Kultūras centrs aicina uz Jaungada balli "Lieliskie Ulmaņlaiki" kopā ar grupu "Bellaccord Tanzorchester" un dziedātāju, dejotāju un izklaidētāju Emīlu Kivlenieku, kas Kultūras centrā sāksies uzreiz pēc svētku uzrunām un gadu mijas salūta Bauskas Rātslaukumā.

“Bellaccord Tanzorchester” savā sastāvā apvieno lieliskus mūziķus. Kā viņi paši par sevi saka: “Mūs vieno vēlme atjaunot sen aizmirstu tradīciju - akustiski augstvērtīgā sniegumā spēlēt 20. un 30. gadu vieglo un deju mūziku - valšus, fokstrotus, tango. Brīnumdaiļās dāmas - vijolniece Darja Smirnova un kontrabasa virtuoze Ginta Garūta - no Bellaccord orķestra brīvajā laikā ar savu šarmanto spēli apbur Nacionālā simfoniskā orķestra un Nacionālās operas koncertu un izrāžu apmeklētājus. Pie klavierēm - vienmēr ieturētais un elegantais Toms Ostrovskis, kas savas ikdienas gaitas pavada Mūzikas akadēmijā, apmācot jaunos pianistus. Orķestra ritma uzturētājs un arī brīnišķīgo dziesmu aranžējumu autors ir Emīls Zilberts. Savukārt idejas autors, vadītājs un visa kopā salicējs ir klarnetists Egīls Šēfers. Jaungada ballē Bauskā mēs nebūsim tikai instrumentāls ansamblis, bet vakars būs pilns arī ar jokiem, stāstiem, dziesmām, un par to rūpēsies jaunais aktieris un tenors Emīls Kivlenieks.”

Balles apmeklētāji aicināti iejusties trīsdesmito gadu noskaņās, ievērojot attiecīgā laika modi.

Vakara iesākums plkst. 23.30 Bauskas Rātslaukumā ar svētku uzrunām un gadumijas salūtu. Balles sākums Bauskas Kultūras centrā plkst. 00.30.

Biļetes: EUR 10; Bauskas Kultūras centra kasē, Biļešu paradīzes kasēs, kā arī bilesuparadize.lv

Galdiņu rezervācija pa tālruni 63923291.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Bukšs
Sabiedrisko attiecību speciālists
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas