Bauskas novada dome

Jaunumi


Izveidoti prezentācijas materiāli par Bauskas novadu2015.08.05 Komentāri (0) Izveidoti prezentācijas materiāli par Bauskas novadu

Bauskas novada pašvaldība bagātinājusi prezentācijas materiālu klāstu ar jauniem, vērtīgiem un interesantiem materiāliem. Šajā gadā tapis buklets par Bauskas novadu, krāsainām un interesantām fotogrāfijām bagāts fotoalbums, izveidota īsfilma, kurā Bauskas novads aplūkojams no putna lidojuma.

Bukletā 32 lapaspusēs sniegta aktuālā informācija par pašvaldības darbu, uzņēmējdarbību novadā, norisēm izglītībā, kultūrā, tūrismā. Tāpat buklets satur informāciju par sociālajiem pakalpojumiem, sporta un jaunatnes aktivitātēm. Bukletā sumināti Bauskas novada pašvaldības apbalvojumus saņēmušie novadnieki, stāstīts par konkursu „Bauskas novada rota”.  Buklets iespiest 1000 eksemplāros un tiek izmantots kā Bauskas novadu prezentējošs materiāls dažādos pašvaldības iestāžu rīkotos pasākumos. Pagaidām buklets izdots tikai latviešu valodā, taču tiek domāts par to, ka nākotnē šādu bukletu varētu izgatavot arī angļu valodā.

Tieši uz novada svētkiem dienas gaismu ieraudzīja vēl viens vērtīgs un reprezentatīvs materiāls – 96 lapaspušu biezs fotoalbums par Bauskas novadu „Bauskas novads aicina”. Fotoalbumā iekļautajās fotogrāfijās Bauskas novads aicina iepazīt, izmantot, nobaudīt, apmeklēt, priecāties par, piedalīties un svinēt. Fotoalbums iespiests 100 eksemplāros un tiks izmantots kā vērtīga dāvana, kuru ar prieku un lepnumu par savu novadu pasniegt ārvalstu draugiem un citiem viesiem. Fotoalbumā izmantoto fotogrāfiju autori lielākoties ir novada iedzīvotāji. Īpašs paldies albuma tapšanā teikts tautas fotostudijai „Bauska”, Bauskas pils muzejam, Bauskas TIC, Bauskas muzejam, Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolai, Bauskas Bērnu un jauniešu centram, sporta centram „Mēmele”, Codes, Ceraukstes, Brunavas, Mežotnes, Vecsaules un Gailīšu pagastu pārvaldēm, Bauskas Kultūras centram, Īslīces kultūras namam, Rīgas motormuzeja Bauskas filiālei, laikrakstam „Bauskas Dzīve”, SIA „Lielzeltiņi”, SIA „Bauskas alus”, SIA „Bērzkalni” kā arī tulkotājai Intai Spēkmanei un eseju un foto autoriem.

Sadarbībā ar Rihardu Zviedri un Bauskas Bērnu un jauniešu centru Bauskas novadu tagad var aplūkot no putna lidojuma. Tapusi saviļņojoša nedaudz vairāk kā 5 minūtes gara filma, kuru paredzēts izmantot, kā prezentācijas materiālu uzņemot ciemiņus, šādā veidā iepazīstinot viņus ar Bauskas novadu no pavisam cita, nepierasta skatupunkta. Filma noteikti būs interesanta arī novadniekiem, jo vai gan daudziem no mums ir bijusi iespēja paskatīties uz savu novadu no padebešiem. 

Ieva Šomina,

sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas