Bauskas novada dome

Jaunumi


Izsaki viedokli par azartspēļu zāli Pionieru ielā 2 un Salātu ielā 29 Bauskā 2016.11.01 Komentāri (1) Izsaki viedokli par azartspēļu zāli Pionieru ielā 2 un Salātu ielā 29 Bauskā

Bauskas novada pašvaldība šogad saņēma Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nama 31.marta spriedumu, kur uzlikts pienākums Bauskas novada domei esošajā azartspēļu vietā izdot SIA „JOKER LTD” atļauju sporta totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Salātu ielā 29, Bauskā. Iecerēta arī azartspēļu uzņēmējdarbības paplašināšanās tirdzniecības kompleksa telpās Pionieru ielā 2. Par uzņēmuma paplašināšanos novada dome nav tiesīga lemt.

Neskatoties uz tiesas lēmumu un likumiem valstī, Bauskas novada dome ir pret šādas uzņēmējdarbības attīstību novadā.

Mums ir ļoti svarīgs jūsu viedoklis par azartspēļu zāles atrašanos tirdzniecības kompleksa telpās Pionieru ielā 2 un Salātu ielā 29. Lūdzam aizpildīt anketu par azartspēļu organizēšanu Bauskas novada administratīvajā teritorijā. Ceram, ka, apkopojot pēc iespējas vairāk iedzīvotāju balsis, mūsu viedoklim būs lielāks svars lietu norisē.

Nestāvi malā. Mēs lemjam par Bauskas novada un tās iedzīvotāju nākotni!

Anketu var aizpildīt no 2016.gada 1.novembra līdz 2017.gada 31.janvārim. Tās atrodamas un aizpildītas nododamas Bauskas novada administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, kā arī Bauskas novada bibliotēkās, pagastu pārvaldēs un pašvaldības informatīvā izdevuma “Bauskas Vēstis” izplatīšanas vietās līdz publiskās apspriešanas beigām.

Anketa lejuplādējama arī ŠEIT

Paziņojums par publisko apspriešanu pieejams ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri

  • 2016-12-05 13:10 Parasta Bite Atbildēt
    Finansējums uzņēmumam. Aizdevums uzņēmumam. Investora piesaiste. Aizpildi anketu un sūti mums pieteikumu finansēšanai. Vairāk informācijas: http://bit.ly/2fZtajc

Citas ziņas