Bauskas novada dome

Jaunumi


Izmaiņas Rātslaukuma stāvlaukuma izmantošanas nosacījumos2016.10.28 Komentāri (0) Izmaiņas Rātslaukuma stāvlaukuma izmantošanas nosacījumos

Atbilstoši tur izvietotajām ceļa zīmēm darba dienās no plkst.7.00 līdz 18.00 auto novietošanas maksimālais laiks ir 4h, atstājot pie auto priekšējā stikla informāciju ar novietošanas laiku.

Brīvdienās un svētku dienās auto novietošana ir bez šiem ierobežojumiem.

Sabiedriskās kārtības nodaļa atkārtoti atgādina, ka jaunās ceļa zīmes izvietotas pilsētā, lai pēc iespējas plašākam transportlīdzekļu vadītāju lokam būtu iespējams izmantot stāvvietu. Ir novērots, ka transportlīdzekļu vadītāji, kuri dodas uz darbu ārpus mūsu novada robežām, savas automašīnas novieto stāvlaukumos autoostas tuvumā, kuros ir noteikts stāvēšanas laiks (piemēram, stāvlaukumā pie veikala “Super Netto”, pie veikala “Eila”, pie Bauskas slimnīcas, pie Bauskas poliklīnikas u.c). Tādējādi tiek pārkāpts Ceļu satiksmes noteikumu 285.18.punkts.

Sods par minēto administratīvo pārkāpumu ir 30,00 euro!!!

Kas jādara autovadītājam?

Lai izvairītos no soda, vadītājam, kurš novietojis automobili stāvvietā ar papildiezīmi Nr.840 ("Stāvēšanas laiks"), automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā. Autostāvvietas pulksteni var iegādāties DUS, auto veikalos, grāmatnīcās, kā arī informāciju par laiku var uzrakstīt uz papīra lapas.

Vienlaicīgi aicinām iestāžu un organizāciju vadītājus (piemēram veikals “Eila”, veikals “Super Netto”), kuriem pieder stāvlaukumi, izvērtēt, vai norādītais stāvēšanas laiks ir jāpalielina vai jāsamazina un ar priekšlikumiem vērsties Bauskas novada domē Uzvaras ielā 1, Bauskā.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas