Bauskas novada dome

Jaunumi


Izglītības iniciatīvu centrs piedāvā Latvijā vēl nebijušu pakalpojumu2014.11.26 Komentāri (0) Izglītības iniciatīvu centrs piedāvā Latvijā vēl nebijušu pakalpojumu

E- punkts (http://www.iic.lv/e-punkts/)  ir Latvijā vēl nebijis pakalpojums – vietne, kurā vienuviet atrodama informācija, kas ir svarīga bērnu ar speciālām vajadzībām vecākiem, pedagogiem un speciālistiem, kas strādā ar šiem bērniem.

E-punktā ir apkopota informācija par atbalstu, ko bērns ar speciālām vajadzībām un viņa ģimene var saņemt izglītībā un sociālajā jomā, par speciālistiem un NVO, kas sniedz pakalpojumus bērniem ar speciālām vajadzībām Latvijas lielajās pilsētās (izņemot Rīgu) un projekta īstenošanas pašvaldībās, kā arī par normatīvajiem dokumentiem, kas regulē jautājumus, kuri tieši skar bērnus ar speciālām vajadzībām.

Darbs pie E-punkta pilnveidošanas turpinās, un tas regulāri tiks papildināts ar jaunāko un aktuālāko informāciju. Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas būtu noderīga E-punkta apmeklētājiem, lūdzam to sūtīt uz e-pastu: kristine@iic.lv, vai zvanīt IIC projektu vadītājai Kristīnei Liepiņai pa tālruni: 65235635. 

Šo pašu tālruņa numuru un e-pastu varat izmantot, ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par kādu E-punktā ietverto jautājumu.


E-informācijas punkts ir izstrādāts projekta „Sociālās integrācijas mehānismi bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām” (Nr. 2012.EEZ/PP/1/MAC/135/009) ietvaros. 

E-punkts ir izstrādāts ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par E-punkta  saturu atbild Izglītības iniciatīvu centrs.

 
Projektu finansiāli atbalsta: Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu līdzfinansē: Cēsu novada pašvaldība, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jūrmalas  pilsētas pašvaldība un Preiļu novada pašvaldība.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas