Bauskas novada dome

Jaunumi


Iedzīvotājus aicina iesaistīties jaunā parka plānošanā Bauskā 2016.11.16 Komentāri (0) Iedzīvotājus aicina iesaistīties jaunā parka plānošanā Bauskā

Bauskas pilsēta ir zaļa, taču pēdējos gados gan pašvaldības, gan nevalstisko organizāciju veiktajās aptaujās un rīkotajos forumos iedzīvotāji norādījuši, ka trūkst labiekārtotu publisko zonu brīvā laika pavadīšanai, kas būtu pieejamas dažādu paaudžu iedzīvotājiem.

Bauskas novada pašvaldībai ir radusies ideja veidot jaunu ģimenes aktīvās atpūtas parku Bauskas pilsētā. Parka izveide būtu simboliska dāvana Latvijas simtgadē, kuru veidotu pašvaldība kopā ar iedzīvotājiem, NVO, uzņēmējiem u.c. vietējām institūcijām. Kopējā gruntsgabala platība 12,1 ha. Teritorija atrodas pilsētas austrumu daļā starp Zaļo, Mazo Salātu un Pļavu ielu, kur dominē daudzstāvu māju apbūve.

Bauskas novada pašvalības mājaslapā ir izveidota speciāla vietne ar visu aktuālo informāciju, kas saistīta ar parka izveidi: http://ej.uz/jaunaisparks

Tuvējo māju iedzīvotājiem ir sagatavotas anketas viedokļa, ideju un vēlmu izteikšanai. Tās izplatīs SIA “Vides serviss”.

Anketa elektroniski aizpildāma ŠEIT

Anketas var aizpildīt līdz 30.novembrim.

Aicinām visus iepazīties ar pieejamo informāciju, priekšlikumiem, kādas funkcijas varētu pildīt parks, un izteikt viedokli, savu redzēju.

Jūsu domas mums ir svarīgas!

Bauskas novada pašvaldība


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas