Bauskas novada dome

Jaunumi


Ģimenes lokā brunavietis Rūdolfs Žamaitis atzīmē 103.dzimšanas dienu2019.01.16 Komentāri (0) Ģimenes lokā brunavietis Rūdolfs Žamaitis atzīmē 103.dzimšanas dienu

Rūdolfs Žamaitis no Brunavas pagasta „Nomaļu” mājām 14.janvārī svinēja savu 103.dzimšanas dienu. Rūdolfa kungs visu savu dzīvi aizvadījis Brunavas pagastā, darbodamies gan kā lauku brigādes brigadieris, gan kā celtnieks. Nopietnus pārbaudījumus viņam sagādājis II pasaules karš, kad viņš tika iesaukts vācu armijas leģionā un no kara pārnāca tikai 1946.gadā, kad izstaigāti bija arī Sibīrijas ceļi. Viņš vienmēr augstu godājis darba tikumu un ģimenes vērtības.  Domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks un Brunavas pagasta pārvaldes speciāliste Baiba Alsberga sveica dižo jubilāru pasniedzot pašvaldības naudas balvu, ziedus, kliņģeri un kalendāru. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nozīmīgo jubileju R.Žamaitis svinēja savu tuvinieku pulkā. Jubilāra vedekla atzina, ka jubilāra veselība viņa vecumam esot laba, viņam vēl ir lieliska atmiņa un domes priekšsēdētāja vizīti viņš ir gaidījis. Savulaik viņš stingri un pie darba audzinājis gan savus bērnus, gan mazbērnus. Dažādos godos un saviesīgos pasākumos bijis liels dziedātājs un runātājs.

 

Andra Matuļenko, 
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas