Bauskas novada dome

Jaunumi


Deputāti nepieņem lēmumprojektu par papildfinansējuma piešķiršanu sporta halles būvniecībai2019.06.13 Komentāri (0) Deputāti nepieņem lēmumprojektu par papildfinansējuma piešķiršanu sporta halles būvniecībai

Šodien, 13.jūnijā Bauskas novada domes deputāti ārkārtas domes sēdē sprieda par grozījumiem 2017.gada 3.maija līgumā Nr. BNA 2016/045 “Sporta halles izbūve profesionālās ievirzes izglītības iestādei “Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola””.

Lēmumprojekts paredz piešķirt papildfinansējumu 1 187 447,95 EUR apmērā un pagarināt būvdarbu izpildes termiņu līdz 148 nedēļām. Septiņiem deputātiem balsojot “par” un tikpat “ pret”, sagatavotais lēmumprojekts netika pieņemts. 

 

 

 

Ņemot vērā pašreizējo situācijas sarežģītību un autortiesību jautājuma risināšanas steidzamību, Bauskas novada administrācijas vadība nolēmusi sasaukt sporta halles būvsapulci 17.jūnijā plkst. 14.00 Pilskalna ielā 26, uz kuru aicināti arī visi Bauskas novada domes deputāti. Būvsapulces laikā deputātiem būs iespēja apskatīt objektu, iepazīties ar būvuzņēmēja, būvuzrauga un ekspertu ziņojumiem un spriest par turpmāko rīcību sporta halles būvniecībā.

 

Kā jau esam informējuši, būvdarbu izpildes laikā tika konstatētas vairākas nepilnības būvprojektā. Būvprojekta nepilnību novēršanas rezultātā ir kavējums kopējam līguma izpildes termiņam. Pamata problēma, kas radījusi kavējumu būvdarbu izpildē, ir fakts, ka projektētājs - SIA “Projektēšanas birojs “Austrumi”” nav veicis darbus, kas nolīgti projektēšanas un autoruzraudzības līgumā, kā rezultātā tika kavēts normāls būvdarbu process.

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas